اولین همایش کانون‌های همیاران سلامت‌روان دانشگاه‌های منطقه یک کشور برگزار شد

۲۵ آبان ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۵ کد : ۱۰۰۰۴ اخبار
تعداد بازدید:۳۴۹
اولین همایش کانون‌های همیاران سلامت‌روان دانشگاه‌های منطقه یک کشور، روزهای ۲۲ و ۲۳ آبانماه ۹۸ در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزارشد. در افتتاحیه این همایش که با حضور مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، معاونان و رؤسای مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه یک برگزار شد. . .

اولین همایش کانون‌های همیاران سلامت‌روان دانشگاه‌های منطقه یک کشور، روزهای ۲۲ و ۲۳ آبانماه ۹۸ در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزارشد. در افتتاحیه این همایش که با حضور مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، معاونان و رؤسای مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه یک برگزار شد، از خانواده دانشجوی همیار سلامت‌روان دانشگاه علوم انتظامی امین که به افتخار شهادت نائل آمده بود، تقدیر و قدردانی به‌عمل آمد.
در این همایش، دانشجویان دانشگاه‌های منطقه یک کشور، با ارائه گزارشی از دستاوردهای یک ساله خود در قالب پوستر، فرصتی را جهت تعامل و انتقال تجربه فراهم آورده و نقطه‌نظرات و برنامه‌های خود را تشریح کردند. دانشجویان شرکت کننده با حضور در میزگردهای تخصصی چهارگانه به تبادل‌نظر در زمینه نقش همیاران در افزایش نشاط اجتماعی فضای دانشگاه، پیشگیری از اعتیاد، آگاهی‌بخشی و پیشگیری از ایدز و نیازهای آموزشی همیاران پرداختند.
در مراسم اختتامیه این همایش که با حضور بیش از ۱۳۰ دبیر و اعضای شورای مرکزی کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت‌روان دانشگاه‌های منطقه یک همراه بود، سه کانون برتر دانشگاه‌های منطقه یک توسط هیأت داوران و بر اساس معیارهای مشخص، برگزیده شناخته شدند و با اهدای لوح و جایزه از آنان تقدیر شد.

‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.