رونمایی طرح نمونه پژوهشگر پردیس در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار ۹۸

۲۸ آذر ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۴ کد : ۱۰۳۳۷ اخبار
تعداد بازدید:۳۹۸
بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزارشد. در این نمایشگاه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با ۱۶ طرح پژوهشی شرکت نمود که یک طرح پژوهشی پژوهشگران این پردیس بعنوان طرح نمونه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار سال ۱۳۹۸. . .

بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزارشد.
در این نمایشگاه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با ۱۶ طرح پژوهشی شرکت نمود که یک طرح پژوهشی پژوهشگران این پردیس بعنوان طرح نمونه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار سال ۱۳۹۸ با حضور آقای دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و سورنا ستاری معاون علمی رییس جمهور در نمایشگاه بین المللی تهران رونمایی شد. (طرح مکمل ضد اسهال گوساله شیرخوار پژوهشگران: امیر کرم زاده دانشجوی دوره دکتری و دکتر آرمین توحیدی عضو هیات علمی گروه مهندسی علوم دامی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی).
در حاشیه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ۱۳۹۸، دکتر محمود نیلی احمد آبادی رئیس دانشگاه تهران به همراه تعدادی از اعضای هیات رییسه دانشگاه با حضور در غرفه ویژه دانشگاه تهران از دستاوردهای پردیس ها، داشکده ها و شرکت های دانش بنیان دانشگاه تهران بازدید کردند.

‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌


 


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.