زمان ارزشیابی الکترونیکی اعضای هیأت علمی

۱۰ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۵:۴۳ کد : ۱۱۶۴۲ اطلاعیه
تعداد بازدید:۴۴۶

به استحضار می‌رساند زمان تعیین شده برای ارزشیابی الکترونیکی اعضای محترم هیأت علمی در نیمسال دوم تحصیلی ۹۹-۹۸ از روز شنبه ۲۴/‏۰۳/‏۹۹ لغایت شنبه مورخ ۳۱/‏۰۳/‏۹۹‬ به مدت ۸ روز است. لذا خواهشمنداست دستور فرمایند با توجه به کوتاه بودن زمان ارزشیابی، اطلاع رسانی مناسب جهت انجام ارزشیابی توسط دانشجویان صورت پذیرد.

ضمناً خواهشمند است با توجه به اینکه تعدادی از کلاس درس‌ها در سامانه جامع آموزش فاقد نام استاد است و ارزشیابی آنها امکان پذیر نیست، دستور فرمایند در اسرع وقت نسبت به تکمیل اطلاعات لیست مذکور بر اساس گزارش شماره ۱۱۰ اقدام مقتضی صورت پذیرد.

چنانچه برای کلاس درسی "اساتید گروه آموزشی" به جای نام استاد ثبت شده باشد، درس مذکور جز لیست دروس ارزشیابی شده قرار نمی‌گیرد. همچنین در صورت عدم درج نام استاد تا قبل از شروع ارزشیابی الکترونیکی، درس مربوطه ارزشیابی نخواهد شد.

لازم به ذکر است که طبق قوانین ارزشیابی برای کلاسهای کارشناسی با تعداد دانشجوی کمتر از ۱۰ نفر، کارشناسی ارشد با تعداد دانشجوی کمتر از ۵ نفر و دکتری با تعداد دانشجوی کمتر از ۳ نفر، ارزشیابی محاسبه نمی‌شود.

 


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.