اطلاعیه آموزشی در خصوص نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۸ کد : ۱۱۷۴۰ اطلاعیه
تعداد بازدید:۴۹۶

******** اطلاعیه مهم آموزشی *******

امتحانات پایان ترم

به استحضار دانشجویان محترم می‌رساند که به دلیل چالش‌های رخ داده ناشی از اپیدمی ویروس کرونا، شیوه برگزاری آزمون‌های نهایی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹ -۹۸ با تغییراتی همراه شده است. پس از بررسی‌های متعدد و مکرر کارشناسی در سطوح مختلف تصمیم گیری دانشگاه، شیوه برگزاری آزمون‌ها نهایی گردید که بشرح ذیل به اطلاع می‌رسد:
۱- شیوه برگزاری کلیه آزمون‌های پایان ترم مقاطع تحصیلات تکمیلی در اختیار استاد درس بوده و با محوریت روش‌های الکترونیکی (آزمون‌های مستمر طول ترم، سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه و …) به انجام خواهد رسید. لذا دانشجویان عزیز لازم است برای اطلاع از کیفیت برگزاری آزمون‌های پایان ترم خود با استاد درس در تماس و تعامل پیوسته باشند.

۲- شیوه برگزاری آزمون‌های پایان ترم مقطع کارشناسی با تصمیم و انتخاب استاد درس به یکی از دو روش ذیل خواهد بود:

الف: آزمون حضوری - در این روش دانشجو بصورت حضوری در مکان‌هایی که بزودی امکان انتخاب آن توسط دانشجو در سامانه آموزش دانشگاه برقرار و اعلام خواهد شد، حضور یافته و در آزمون شرکت می‌کند. برای دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی امکان حضور در محل پردیس در کرج، حضور در پردیس اصلی دانشگاه (خ ۱۶ آذر - باشگاه دانشجویان) و حضور در مراکز پیام نور منتخب استان‌ها، به انتخاب دانشجو وجود خواهد داشت.

ب: آزمون غیر حضوری - در صورتیکه استاد درس روش غیر حضوری را برای آزمون نهایی دروس مقطع کارشناسی انتخاب کرده باشد، شیوه برگزاری آزمون (آزمون‌های مستمر در طول ترم، آزمون در سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه و …) توسط خود استاد برنامه ریزی و اجرا می‌گردد. بنابراین لازم است دانشجویان عزیز با تماس و تعامل مداوم با استاد درس از چگونگی برگزاری آزمون مطلع باشند.

۳- لیست آزمون‌های هر یک از روش‌های حضوری یا غیر حضوری بزودی استخراج شده و به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی پردیس خواهد رسید.

۴- آزمون دروس عمومی کارشناسی توسط متولیان امر در دانشگاه (دانشکده معارف و اندیشه اسلامی / دانشکده تربیت بدنی و …) در حال برنامه ریزی می‌باشد. روش اجرا به اطلاع خواهد رسید.

۵- دانشجویان عزیز هنگام حضور در محل‌های آزمون، دستورالعمل‌های بهداشتی منتشره توسط وزارت علوم و دانشگاه تهران را مورد توجه و عمل قرار دهند. حضور دانشجویان عزیز بدون ماسک و دستکش بهداشتی مجاز نخواهد بود.

۶- تدابیر بهداشتی لازم (رعایت فاصله اجتماعی، ضد عفونی سطوح و…) به مسئولین و دست اندرکاران برگزاری امتحان گوشزد شده و مورد عمل قرار خواهد گرفت.

۷- کلیه آزمون‌های مقطع کارشناسی که بصورت حضوری برگزار خواهند شد، همزمان در محل پردیس کرج و پردیس اصلی دانشگاه (باشگاه دانشجویان- خیابان ۱۶ آذر) و در موعد مقرر در تقویم امتحانات، برگزار خواهند شد و بنابراین دانشجویان عزیز کارشناسی ساکن تهران (در صورتیکه در سامانه آموزش محل آزمون خود را تهران انتخاب نمایند)، الزامی برای حضور در پردیس کرج نخواهند داشت.

لطفاً جهت کسب اطلاعات به روز، دائماً به سایت معاونت آموزشی دانشگاه، پردیس و دانشکده‌ها مراجعه نموده و با گروههای آموزشی در تماس باشید.

 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.