پیام تبریک ریاست پردیس بمناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۳ کد : ۱۲۷۲۵ اخبار
تعداد بازدید:۳۸۷
به حول و قوه الهی، همگام با مراکز آموزشی کشور بهاری دیگر را تجربه می‌کنیم. مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی کشور در مهرماه با رویش دانش، بهار زیبای دانستن را رقم می‌زنند و انسانیت را به سوی تعالی و تکامل رهنمون می‌شوند...

سلام علیکم

به حول و قوه الهی، همگام با مراکز آموزشی کشور بهاری دیگر را تجربه می‌کنیم. مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی کشور در مهرماه با رویش دانش، بهار زیبای دانستن را رقم می‌زنند و انسانیت را به سوی تعالی و تکامل رهنمون می‌شوند.

آغاز سال تحصیلی فصلی دیگر و بهاری دیگر آغاز می‌شود. در آستانه یکصد و بیستمین سال تأسیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و تقارن باشکوه آغاز فصل علم و دانش با ماه محرم و درس‌های این وقایع، می‌تواند کامل‌ترین مدرسه و دانشگاه برای کسانی باشد که جویای کشف و کسب آموزه‌های عمیق انسانی، معرفتی و الهی هستند. اینجانب ضمن پاسداشت هفته شکوهمند «دفاع مقدس»، آغاز سال تحصیلی و شروع سالی دیگر در تقویم تعلیم و تربیت را به جامعه دانشگاهی به‌ویژه دانشجویان عزیز و نیز اعضای محترم هیأت علمی و کارکنان شریف و خدوم صمیمانه تبریک می‌گویم و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی و اخلاقی توأم با موفقیت، بهروزی و سعادت را خواهانم.


سید حسین گلدانساز- رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.