اطلاعیه انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان

۱۸ آبان ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۱ کد : ۱۳۳۷۰ اطلاعیه
تعداد بازدید:۹۰

با عنایت به ثبت نام متقاضیان کاندیداتوری شورای صنفی دانشجویی از تاریخ ۳ تا ۵ آبان ۹۹ در سایت معاونت دانشجویی، بدینوسیله به پیوست، لیست اسامی کاندیداهای تأیید شده بعد از انجام استعلامات (مطابق با ماده ۱۴ آئین نامه) به تفکیک دانشکده / پردیس، برای شرکت در انتخابات شورای صنفی دانشجویی مورخ ۹۹/۰۸/۱۸ که به صورت الکترونیکی در سامانه vote.ut.ac.ir از ساعت ۱۱ الی ۱۹ عصر برگزار می‌گردد، جهت استحضار تقدیم می‌گردد. لذا خواهشمند است جهت برگزاری هر چه بهتر انتخابات شورای صنفی به نکات زیر توجه فرمائید.

طبق ماده ۱۰ شیوه نامه اجرایی، داوطلبین حداکثر تا ۱۲ ساعت قبل از اخذ رأی حق تبلیغات دارند.

طبق ماده ۱۴ شیوه نامه اجرایی شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های کشور، داوطلبان و طرفداران آنان به هیچ وجه مجاز به تبلیغ علیه داوطلبان دیگر نبوده و تنها می‌توانند شایستگی‌های خود یا داوطلب مورد نظرشان را مطرح نمایند و هرگونه هتک حرمت و حیثیت داوطلبان ممنوع بوده و با متخلفین طبق مقررات برخورد خواهد شد.

استقرار لوازم الکترونیکی توسط کاندیداها و دانشجویان در حوزه‌های انتخاباتی جهت کمک به فرآیند رأی دهی دانشجویان، مجاز نمی‌باشد.

۲۴ ساعت بعد از اتمام انتخابات ۹۹/۰۸/۱۸، نسبت به ارسال گزارش از چگونگی برگزاری انتخابات و همچنین در صورت وقوع تخلفات، به این اداره کل اقدام گردد.

ضمناً لازم به ذکر است دانشجویانی که به هر دلیلی در روز انتخابات مورخ ۹۹/۰۸/۱۸ قادر به رأی دادن نمی‌باشند، مشخصات خود (نام و نام خانوادگی- شماره دانشجویی و ایمیل دانشگاه [شناسه یکتا]) را تا قبل از پایان زمان انتخابات ۱۱ الی ۱۹ عصر، به نشانی senfi.stu@ut.ac.ir ارسال نمایند.

 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.