آئین استقبال از نودانشجویان پردیس کشاورزی بصورت مجازی برگزارشد

۲۶ آبان ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۶ کد : ۱۳۴۶۷ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۹
آئین استقبال از نودانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با حضور دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس، معاونین رئیس و با شرکت روسای دانشکده ها، مسئول تشکل های بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشجویان و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در پردیس بصورت مجازی و با پخش زنده از آپارات برگزارشد. . .

آئین استقبال از نودانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با حضور دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس، معاونین رئیس و با شرکت روسای دانشکده ها، مسئول تشکل های بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشجویان و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در پردیس بصورت مجازی و با پخش زنده از آپارات برگزارشد. در آغاز این برنامه که صبح روز یکشنبه 25 آبانماه و در محل کلاسهای قدیم پردیس برگزارشد، زنگ شروع کلاس های درس بصورت نمادین توسط رئیس پردیس به صدا در آمد.
در این جلسه مجازی هیات رئیسه و روسای دانشکده ها و مسئولان نهادهای دانشجویی پردیس مختصری از فعالیت ها و مسائل مربوط به مراحل آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی و همچنین موارد مربوط به امور رفاهی دانشجویان را ارائه نمودند. لازم بذکر است در انتهای این جلسه، به سوالات و مواردی که توسط نودانشجویان و از روز قبل ارسال شده بودند توسط رئیس پردیس و معاونان آموزشی و دانشجویی پاسخ داده شد و راهنمایی های لازم در این زمینه بیان گردید.

 


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.