نحوه حضور کارمندان در پردیس از تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۹

۲۴ آذر ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۷ کد : ۱۳۹۱۳ اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۱۴

پیرو بخشنامه‌های قبلی و با توجه به اعلام ستاد ملی کرونا مبنی بر قرار گرفتن شهر تهران در وضعیت نارنجی و دستورالعمل سازمان اموراداری و استخدامی کشور در خصوص نحوه حضور کارکنان ادارات در شهرهایی با وضعیت نارنجی، موارد ذیل جهت اطلاع و اقدام لازم اعلام می‌گردد:

۱- رؤسا و معاونین اداری مالی واحدها ترتیبی اتخاذ نمایند تا از روز شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ تا اطلاع ثانوی امور و فعالیت‌های مربوطه حداکثربا حضور فیزیکی ۵۰ درصد کارکنان و ما بقی به صورت دورکاری و با شرایط زیر انجام گیرد:

الف) کارکنان بیش از ۵۵ سال سن، افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای خاص یا آسیب پذیر و مادران دارای فرزند زیر ۶ سال در اولویت استفاده از دورکاری می‌باشند.

ب) کلیه کارکنان موظفند اصول بهداشتی و پروتکل‌های تعیین شده توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا از جمله استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی را در محل کار رعایت نمایند.

ج) ارائه خدمات واحدها به گونه‌ای تنظیم شود که انجام امور و پاسخگویی به ارباب رجوع با مشکل و محدودیت مواجه نشود.

د) کارمندان در روزهایی که دورکاری انجام می‌دهند موظف به ثبت دورکاری در سامانه حضور و غیاب هستند که باید توسط مدیر مافوق تأیید شود.

۲- ساعت کاری افرادی که به تشخیص مدیران و یا به صورت نوبتی، ملزم به حضور فیزیکی در محل کار هستند طبق اعلام بخشنامه‌های قبلی از ساعت ۳۰:‏۷ تا ۳۰:‏۱۴ (با ۳۰ دقیقه شناور) است و کلیه شیفت‌ها با کاهش یک ساعت از پایان وقت اداری (با ۳۰ دقیقه شناور) برقرار می‌باشند.

لازم به ذکر است کلیه فعالیت‌های آموزشی کماکان به صورت مجازی انجام خواهد شد.

 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.