بازدید رئیس دانشگاه تهران و رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه از پردیس

۱۵ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۶ کد : ۱۴۲۴۷ اخبار
تعداد بازدید:۵۴۱
دکتر محمود نیلی احمد آبادی رئیس دانشگاه و دکتر عباس زارعی رئیس پارک علم و فناوری به همراه تنی چند از مشاوران و مدیران دانشگاه تهران با دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس و هیات رئیسه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دیدار و گفتگو کردند...

دکتر محمود نیلی احمد آبادی رئیس دانشگاه و دکتر عباس زارعی رئیس پارک علم و فناوری به همراه تنی چند از مشاوران و مدیران دانشگاه تهران با دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس و هیات رئیسه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دیدار و گفتگو کردند.
در این جلسه که روز یکشنبه چهاردهم دی ماه ۹۹ در محل پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزارشد دکتر نیلی احمد آبادی رئیس دانشگاه تهران از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری پردیس کشاورزی و منابع طبیعی بازدید کردند. در این بازدید مسائل و مشکلات جاری پارک علم و فناوری پردیس مورد بررسی قرار گرفت و جهت رفع آنها راهکارهایی تبیین گردید. در جمع بندی نهایی در خصوص توسعه فعالیت‌های پارک دانشگاه در این شعبه تخصصی در بخش‌های مختلف به ویژه مرکز نوآوری تاکید گردید و مقرر شد یک شتابدهنده تخصصی بعد از طی مراحل جذب توسط پارک در پردیس مستقر گردد و بعد از بررسی مجدد برنامه‌های راهبردی این شعبه، منابع و الزامات آن فراهم گردد.

‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌


 


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.