برگزیدگان پردیس درجشنواره بین‌الملل دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۶ کد : ۱۴۹۵۷ اخبار
تعداد بازدید:۲۲۱
جشنواره بین‌الملل دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی تهران که امسال با توجه به شرایط بحران ویروس کرونا به شکل ویژه‌ای برگزار شد، یکی از رویدادهای شاخص و شناخته شده علمی- فرهنگی در سطح دانشگاه‌های کشور است...

در جشنواره مشترک دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی تهران که (۲۵ بهمن‌ماه) با حضور مسئولان دو دانشگاه، سفرا و نمایندگان سیاسی برخی کشورها، اعضای هیأت علمی و دانشجویان بین‌الملل در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران برگزار شد، برگزیدگان و فعالان حوزه بین‌الملل معرفی و تقدیر شدند.
جشنواره بین‌الملل دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی تهران که امسال با توجه به شرایط بحران ویروس کرونا به شکل ویژه‌ای برگزار شد، یکی از رویدادهای شاخص و شناخته شده علمی- فرهنگی در سطح دانشگاه‌های کشور است. این رویداد در گذشته به‌صورت مستقل توسط هر یک از دو دانشگاه برگزار می‌شد، اما بر اساس تصمیم مشترک دو دانشگاه و در جهت هم‌افزایی و توسعه همکاری‌های بین‌المللی و انعکاس تلاش‌های جامعه دانشگاهی و نیز دانشجویان و استادان بین‌المللی داخل و یا خارج از کشور به منظور حضوری پویا در عرصه بین‌المللی از سال ۱۳۹۸ به‌صورت مشترک برگزار می‌شود.
 برگزیدگان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی درجشنواره دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی تهران 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.