پیام تبریک ریاست پردیس بمناسبت فرا رسیدن سال جدید

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۱ کد : ۱۵۵۰۹ اخبار
تعداد بازدید:۴۴۲
هم‌آوایی زیبای بهار طبیعت با ایام فرخنده و باسعادت ماه پرفضیلت شعبان که هر دو از باشکوه‌ترین جلوه‌های رحمانی در جهان هستی و نشانه‌ای از قدرت لایزال الهی است را تبریک و شادباش عرض می‌نمایم...

با سلام و احترام

هم‌آوایی زیبای بهار طبیعت با ایام فرخنده و باسعادت ماه پرفضیلت شعبان که هر دو از باشکوه‌ترین جلوه‌های رحمانی در جهان هستی و نشانه‌ای از قدرت لایزال الهی است را تبریک و شادباش عرض می‌نمایم.

تقارنی خجسته ماه مبارک شعبان با فرهنگ غنی ایرانیان که انسان‌ها را به گره‌گشایی و هم‌گرایی فرا می‌خواند و پیام مشترک آن، نوشدن و بازآفرینی برای طبیعت و انسان است و همیشه نویدبخش افکار و تصمیم‌های تازه برای آینده است. آینده‌ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد.

در آستانه سال جدید، ضمن عرض تبریک فرارسیدن نوروز باستانی لازم است از همراهی‌ها و پشتیبانی‌های خوب و دلگرم کننده همکاران اعم از اعضای محترم هیئت علمی، اساتید معزز، مدیران و کارکنان گرامی در همه حوزه‌ها و دانشجویان عزیز و خانواده‌های محترم آنان سپاسگزاری ویژه نمایم و از آستان حضرت باریتعالی مزید توفیقات سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی برایشان، خواستارم.

سید حسین گلدانساز - رئیس پردیس

 


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.