نشست سرپرست جدید پارک علم و فناوری پردیس با نمایندگان شرکتهای رشد مستقر در پارک

۱۲ تیر ۱۴۰۰ | ۰۷:۳۸ کد : ۱۸۰۴۲ اخبار
تعداد بازدید:۳۱۸
نشست سرپرست جدید پارک علم و فناوری پردیس دکتر محمد علی نعمت اللهی با نمایندگان شرکتهای رشد مستقر در پارک علم و فناوری پردیس چهارشنبه ۲/‏۴/‏۱۴۰۰ . . .

نشست سرپرست جدید پارک علم و فناوری پردیس دکتر محمد علی نعمت اللهی با نمایندگان شرکتهای رشد مستقر در پارک علم و فناوری پردیس چهارشنبه ۲/‏۴/‏۱۴۰۰

در این جلسه مسائل و مشکلات جاری شرکتها با سرپرست پارک علم و فناوری پردیس در میان گذاشته شد. سرپرست جدید پارک ضمن ابراز خرسندی از آشنایی با نمایندگان این شرکتها با فعالیت‌های آنها آشنا شدند. ایشان همچنین اظهار داشتند بدلیل اهمیت وجودی این گونه فعالیت‌ها که تنها راه کمک به رفع بیکاری جوانان فارغ التحصیل بالاخص رشته‌های کشاورزی و منابع طبیعی است از این شرکتها بعنوان الگوی درست درجهت ایجاد انگیزه برای ساختن فردایی بهتر یاد کردند. در پایان سرپرست پارک علم فناوری قول مساعد دادند که پارک علم و فناوری، پشتیبانی و پیگیری‌های لازم در جهت رفع موانع و مشکلات شرکتها در چارچوب تفاهم نامه پارک و پردیس را خواهند کرد.

 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.