مراسم تقدیر از انجمن‌های علمی دانشجویی و کانون های فرهنگی برگزیده پردیس

۱۵ تیر ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۲ کد : ۱۸۱۸۸ اخبار
تعداد بازدید:۶۱۹
مراسم تقدیر از انجمن‌های علمی و کانون های فرهنگی برگزیده پردیس کشاورزی و منابع طبیعی در سیزدهمین جشنواره حرکت و نهمین جشنواره رویش دانشگاه تهران . . .

مراسم تقدیر از انجمن‌های علمی و کانون های فرهنگی برگزیده پردیس کشاورزی و منابع طبیعی در سیزدهمین جشنواره حرکت و نهمین جشنواره رویش دانشگاه تهران،  روز دوشنبه چهاردهم تیرماه ۱۴۰۰ با حضور دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس، دکتر مصطفی اویسی معاون دانشجویی و فرهنگی، حاج آقا هدایتی معاون نهاد نمایندگی رهبری، آقای سید میرزایی مسئول روابط عمومی، مهندس اکبر فضل الهی رئیس اداره فرهنگی و ورزشی و دبیران انجمن‌های علمی و کانون های برگزیده برگزار شد.
در این مراسم دکتر مصطفی اویسی معاون دانشجویی و فرهنگی ضمن ارائه گزارش مختصری از فعالیت های کانون ها و انجمن های علمی، علی الخصوص برگزاری کارگاه ها و وبینارها در ایام همه گیری کرونا، از تلاش ها و خدمات آنان قدردانی کردند. در ادامه جلسه، دبیران کانون های فرهنگی و انجمن های علمی دانشجویی موارد و مسائل خود را با ریاست پردیس در میان گذاشتند. دکتر سید حسین گلدانساز رییس پردیس با ابراز خرسندی از فعالیت ها و جهش های علمی انجمن های علمی و فعالیت های فرهنگی اجتماعی کانون ها، حرکت رو به جلو دانشجویان را بسیار حائز اهمیت خواندند و گفتند: فعالیت های انجمن های علمی پردیس  روند تکاملی پیدا کرده و امروز تلاشها و نقش پررنگ انجمن های علمی دانشجویان بر کسی پوشیده نیست. رئیس پردیس، برگزاری وبینارها و کارگاه های فرا دانشگاهی، ملی و بین المللی دانشجویان پردیس را  امیدوار کننده و قابل تقدیر قلمداد کردند و ارتباط انجمن های علمی را با مرکز نوآوری پردیس جهت پیشبرد بهتر امور ضروری دانستند. در پایان مراسم با اهدای لوح، از کانون ها و انجمن های علمی برتر تقدیر شد.

اسامی برگزیدگان در جشنواره به شرح زیر است:
در بخش سیزدهمین دوره جشنواره حرکت :
 خانم ثریا نوید دبیر انجمن علمی گروه زراعت و اصلاح نباتات   انجمن برگزیده 
آقای مسعود پورغلام دبیر انجمن علمی گروه آبیاری و آبادانی   انجمن برگزیده
آقای اشکان غلامی دبیر انجمن علمی گروه علوم دامی   نشریه برگزیده (نشریه انجمن علمی گروه دامی)
خانم فرشته کرمی دبیر انجمن علمی گروه گیاهپزشکی   انجمن شایسته تقدیر (مسابقه چراغ)
خانم لیلا سلیمان‌پور مدیر مسئول نشریه جوانه (گروه زراعت و اصلاح نباتات)    شایسته تقدیر
خانم لیلا سلیمان‌پور در حوزه کتاب (گروه زراعت و اصلاح نباتات)    کتاب برگزیده  
آقای محمد قوشچیان دبیر انجمن های علمی و دانشجویی (فعالیت خلاقانه)   شایسته تقدیر  
در بخش نهمین دوره جشنواره رویش:
خانم سیما مالکی دبیر کانون سبز دیمن    شایسته تقدیر 
خانم زیبا فتحی و آقای میلاد رضایی  کانون همیاران سلامت روان   شایسته تقدیر 
آقای مسعود ثابتی  دبیر کانون خیریه جامی     شایسته تقدیر
آقای میلاد بذرافشان مقام برگزیده در رشته فرش 
و:
آقای فرید شهیدی نژاد دبیر انجمن علمی محیط زیست، انجمن علمی فعال در برگزاری وبینار ها و کارگاه های مجازی در دوران همه گیری کرونا

 

 

 

 


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.