امضاء تفاهم نامه همکاری پردیس با سازمان تات

۱۶ مرداد ۱۴۰۰ | ۲۳:۳۶ کد : ۱۹۲۴۶ اخبار
تعداد بازدید:۴۱۰
تفاهم نامه همکاری بین پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با سازمان تات امضاء شد. . .

جلسه هماهنگی به منظور همکاری‌های علمی و هم‌افزایی دانش و توان اعضای هیات علمی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، و سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی، روز شنبه شانزدهم مردادماه 1400 با حضور دکتر بازرگان،‌ معاون وزیر و رئیس سازمان تات و دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس در سالن شورای پردیس برگزار شد. پس از ارائه نقطه ‌نظرات حاضران پیرامون این موضوع و چگونگی همکاری‌ها، تفاهم‌نامه‌ای بین این دو مجموعه امضا شد. با نگاه به سیر تحول نظامهای تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی در دنیا، به ویژه کشورهای منطقه، اجرای پژوهش‌های مساله‌ محور و حل مشکلات کشور در بخش کشاورزی و منابع طبیعی با همکاری این دو مجموعه یک ضرورت ملی میباشد.
     علاوه بر روسای این دو واحد بزرگ، آقایان: دکتر جوادی معاون پژوهشی سازمان، دکتر مویدی معاون آموزشی سازمان، دکتر اسماعیل‌خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی و دکتر اسدی‌رحمانی رئیس موسسه تحقیقات آب و خاک از طرف سازمان تحقیقات، و آقایان دکتر پورطهماسی، دکتر دلشاد، دکتر اسدی، دکتر بی‌همتا، دکتر حسینی، دکتر نعمت‌الهی و دکتر طلایی حسنلویی از طرف پردیس حضور داشتند.

 


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.