دیدار رئیس پردیس با شهردار کلانشهر کرج

۱۷ آبان ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۹ کد : ۲۳۳۶۴ اخبار
تعداد بازدید:۳۴۱
روز یکشنبه ۱۶ ابان ماه جاری جلسه ای با حضور دکتر سید حسین گلدانساز، رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، دکتر مصطفی اویسی معاون دانشجویی و فرهنگی، مهندس میراب زاده معاون اداری و مالی، دکتر آذرنیوند عضو هیئت علمی دانشکده منابع طبیعی، سید میرزایی مدیر روابط عمومی و مهندس نعمتی مدیر عامل بنیاد حامیان پردیس، در دفتر شهردار محترم کلانشهر کرج برگزار گردید. . .

روز یکشنبه 16 ابان ماه جاری جلسه ای با حضور دکتر سید حسین گلدانساز، رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، دکتر مصطفی اویسی معاون دانشجویی و فرهنگی، مهندس میراب زاده معاون اداری و مالی، دکتر آذرنیوند عضو هیئت علمی دانشکده منابع طبیعی، سید میرزایی مدیر روابط عمومی و مهندس نعمتی مدیر عامل بنیاد حامیان پردیس، در دفتر شهردار محترم کلانشهر کرج برگزار گردید. دکتر گلدانساز ضمن تبریک مسئولیت جدید آقای مهندس سعیدی به عنوان شهردار کلانشهر کرج اظهار داشتند: مجموعه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با قدمت 120 ساله، داشتن 240 عضو هیئت علمی و با بیش از ۴۳۰۰ دانشجو در مقاطع کارشناسی، ارشد، و دکتری، و ۱۶ گروه آموزشی، هویت و برند شهر کرج و میراث تاریخی شهر محسوب می‌شود. این مجموعه علمی آمادگی دارد همچنان که در سالهای گذشته خدمات مختلفی را به شهر ارائه کرده است، با برنامه ریزی جدید، در مسائل مختلف شهری با موضوعات کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست، آلودگیهای هوا، پسماند، و موضوعات مرتبط، خدمات علمی - اجرایی ارائه نماید. در مباحث مربوط به فضای سبز شهری همکاریهای خوبی وجود داشته و دارد به خصوص در زمان مدیریت مرحوم مهندس زین العابدینی که همکاری تنگاتنگی وجود داشت. پردیس قبلا اعلام آمادگی کرده و امروز هم تاکید می نماید و علاقه دارد که مردم عزیز و شریف کرج و حتی میهمانان محترم خارج از استان می توانند در قالب تورهای گردشگری از بخش های مختلف پردیس بازدید نمایند که قطعا بسیار جذاب خواهد بود ولی متاسفانه تا کنون فقط یک تور  در سال گذشته به پردیس آمدند در حالیکه ظرفیت خوبی در این خصوص وجود دارد. دکتر گلدانساز در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار کردند در مورد آموزش های تخصصی کوتاه مدت کارشناسان شهرداری، و دیگر اقشار جامعه از جمله باغداران عزیز نیز آمادگی کامل وجود دارد. شهرداری می تواند از طریق دهداریها، نیازها را کتبا به پردیس اعلام کند پردیس هم برنامه ریزی و اجرا را متقبل می شود.
مهندس سعیدی شهردار کلانشهر کرج ضمن خوشامد گویی اشاره کردند حل مشکلات باغات گردو و خرمالو که از جمله برندهای طبیعی کرج محسوب می‌شوند و از اولویت‌های مهم شهرداری دانستند و گفتند: با همکاری پردیس کشاورزی می‌توان این مهم را به‌خوبی محقق کرد.
شهردار کرج در بخش دیگری توسعه گردشگری را یکی دیگر از اولویت‌های شهرداری عنوان کرد و گفت: سال گذشته میان شهرداری و پردیس کشاورزی تفاهم‌نامه‌ای منعقد شده است که امید داریم علاوه بر استفاده مناسب از ظرفیت‌های تاریخی این مجموعه، حفظ محیط‌زیست و فضای سبز آن نیز جزو برنامه‌های پیش رو قرار گیرد. سعیدی سیرائی همچنین افزود: امکانی فراهم می‌کنیم تا مردم در قالب تورهای منسجم، از مجموعه پردیس بازدید کنند این مهم به رونق گردشگری شهر کمک خواهد کرد. وی ضمن ابراز خرسندی از همکاری با پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، بر استفاده از نظرات اساتید و کارشناسان این مجموعه برای توسعه محیط‌زیست و فضای سبز شهری تأکید کرد.

همچنین آقای مهندس احمدی پرگو معاون محترم شهردار اظهار داشتند پردیس، همکاری خوبی برای واگذاری زمین جهت احداث بزرگراه مورد نیاز شهر را با شهرداری داشته است و شهرداری هم بخشی از تعهدات متقابل خود را به انجام رسانده و بخش دیگری در حال انجام است.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.