فراخوان بیست ونهمین و سی امین جشنواره دانشجوی نمونه سال ۱۴۰۰

۲۴ آذر ۱۴۰۰ | ۱۵:۳۹ کد : ۲۴۳۵۰ اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۰۷
فراخوان بیست ونهمین و سی امین جشنواره دانشجوی نمونه سال ۱۴۰۰، ۲۰ آذرماه لغایت ۳۰ آذرماه ۱۴۰۰

از کلیه دانشجویان و دانش آموختگان بعد از فراخوان سال ۹۸ واجد شرایط, دعوت می‌شود ضمن مطالعه دقیق آئین نامه و شیوه نامه انتخاب دانشجوی نمونه، می‌توانند از ۲۰ لغایت ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۰ با مراجعه به سامانه جامع امور دانشجویان (سجاد) به نشانی اینترنتی portal.saorg.ir با تکمیل نمودن فرآیند ثبت نام، در جشنواره شرکت نمایند.

ضمناً به جهت رعایت حال دانشجویان و دانش آموختگان سال ۹۸ به بعد و نیز به دلیل تلفیق دو جشنواره با یکدیگر (سال ۹۹ و سال ۱۴۰۰) موارد ذیل به آئین نامه مصوب سال ۹۸ افزوده شده است که فقط مختص اجرای جشنواره ۱۴۰۰ خواهد بود:

نکته اول: براساس ماده ۲ بند ۴ آئین نامه مصوب سال ۹۸؛ حذف نیمسال بدون احتساب در سنوات (حذف ترم تحصیلی) به دلیل شرایط کرونایی به عنوان سابقه سنواتی نیمسال تحصیلی لحاظ نمی‌گردد.

نکته دوم: در خصوص دانش آموختگان بعد فراخوان سال ۹۸

((دانشجویانی که پس از فراخوان جشنواره دانشجوی نمونه سال ۹۸ دانش آموخته شده‌اند می‌توانند با رعایت بند ۲-۴ آئین نامه مصوبه ۹۸ در جشنواره نمونه سال ۱۴۰۰ شرکت نمایند.))

نکته سوم: شرط سنی شرکت در جشنواره استثنائاٌ در جشنواره ۱۴۰۰ حداکثر ۴۱ سال می‌باشد.

نکته چهارم (مهم): ۳ امتیاز به صورت افزوده به دانشجویانی که در زمینه کرونا فعالیت داوطلبانه داشته‌اند؛ تعلق می‌گیرد..

آئین نامه /file/download/news/1639570108-.pdf

شیوه نامه /file/download/news/1639570124-.pdf

 


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.