طرح ساماندهی تردد خودرو به داخل پردیس

۲۹ مهر ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۸ کد : ۹۷۶۹ اطلاعیه
تعداد بازدید:۴۳۹

 

مراجع رسیدگی و مصوبات: بررسی موضوع، و ارائه پیشنهاد توسط کارگروه مرتبط در پردیس، طرح و تصویب در هیأت رئیسه، و تصویب نهایی طرح در شورای پردیس انجام گرفته است.

مفهوم تردد: باز شدن راه‌بند یکی از درب‌های چهارگانه پردیس، در فاصله ساعات اداری بین ۰۷:۳۰ تا ۱۵:۳۰ در ۵ روز کاری هفته، جهت ورود اتومبیل به داخل پردیس، تردد در نظر گرفته می‌شود.

ابلاغ: به تمام همکاران محترم و دانشجویان عزیز پردیس جهت همکاری و هماهنگی لازم / شروع اجرا: پانزدهم آبان ماه ۹۸ (برای بند ۱۲، از سی‌ام آبان ماه ۹۸)

از کلیه همکاران محترم کارمند و هیأت علمی، و دانشجویان عزیز، انتظار و تقاضای همراهی کامل برای اجرای این مقررات داریم:

تردد سرویس‌های خدماتی حتی آژانس پردیس در ساعات اداری به داخل پردیس ممنوع است به جز برای دانشجویان ساکن خوابگاه خواهران که دارای اسباب و وسایل زیاد (بار) همراه خود هستند (تشخیص و مسئولیت، با همکار انتظامات درب خوابگاه خواهران، و یا درب ورودی پردیس).
کلیه خودرو‌ها و سرویس‌های ساکنین منازل سازمانی در ساعات اداری، فقط از درب‌های ورودی هم جوار محل زندگی خود باید تردد نمایند (منازل واقع در ۱۲ دستگاه، از درب شمالی؛ و ۱۸ دستگاه از درب جنوبی). تردد ساکنین منازل سازمانی حوزه استخر که به درب شمالی راه ندارند، از درب غربی امکان پذیر خواهد بود.
تردد تمامی پیمانکاران اعم از عمرانی، تاسیساتی، خدماتی، تعمیراتی، رستوران و غیره با خودرو‌های شخصی به داخل پردیس ممنوع می‌باشد.
تردد با خودرو برای حضور در تمامی همایش‌ها، جلسه‌ها، کنگره‌ها، بازدیدها و … امکان پذیر نیست و تمامی خودرو‌های مراجعین در پارکینگ‌ها باید پارک نمایند مگر اینکه برای شخصی، معلولیت جسمی وجود داشته باشد.
برای مراجعه و حضور میهمانان در باشگاه اساتید، رستوران دانشجویان، منازل سازمانی، مراجعین موزه جانورشناسی و مراسم‌های مسجد امام علی (ع) و …، خودروها مجاز به تردد در ساعات اداری در داخل پردیس نمی‌باشند.
تردد خودرو‌های باری به فروشگاه‌ها (رستوران دانشجویان، باشگاه اساتید و کلیه بوفه‌ها) مجاز نبوده و پیمانکاران باید هماهنگی لازم با عاملین توزیع را برای تردد قبل از شروع یا بعد از اتمام ساعت اداری، جهت خریدهای خود انجام دهند.
تردد کلیه خودرو‌های دولتی پردیس (شامل معاونت‌ها، ادارات پردیس، دانشکده‌ها، گروه‌ها و سایر) اعم از سواری و وانت از جمله گروه‌های: علوم دامی، گیاهپزشکی، زراعت، آبیاری، علوم خاک، گروههای منابع طبیعی، به داخل پردیس ممنوع بوده و باید در پارکینگ‌های نزدیک به گروه، پارک شوند. مگر برای جابجایی بار، که با هماهنگی قبلی دفتر گروه، یا هماهنگی با پرسنل انتظامات درب مربوطه، خواهد بود.
اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های عملیات کشاورزی و یا گردش علمی / سفر گروهی دانشجویان، در زمان اداری، نزدیک درب غربی و مقابل ساختمان کارگاه لبنیات مستقر شده و اعزام از آنجا انجام می‌شود.
تردد با خودرو از درب غربی به شرقی و بالعکس و سایر درب‌ها برای تمام مراجعین و همکاران محترم در ساعت اداری امکان پذیر نمی‌باشد.
تردد خودروهای خدماتی مثل اورژانس و آتش نشانی و غیره … با هماهنگی انتظامات بلامانع است. ورود خودروهای پلیس به داخل پردیس ممنوع است مگر با هماهنگی مستقیم مسئول حراست پردیس.
خروج اجناس و اموال برای کلیه خودرو‌ها، فقط با داشتن مجوز کتبی از اداره مربوطه امکانپذیر است.
از تاریخ ۳۰/‏۰۸/‏۹۸‬ قسمت ماشین‌روی درب‌های شمالی و شرقی پردیس در روزهای پنجشنبه و جمعه بسته خواهد بود لذا امکان تردد خودرو وجود نخواهد داشت اما درب کوچک برای تردد عابر پیاده باز خواهد بود.
تمام مجوزهای صادره قبلی برای تردد خودروهای شخصی و دولتی لغو می‌شود به استثنای چند خودروی ذیل به دلیل ضرورت اجتناب ناپذیر تردد آنها:
- وانت نیسان معاونت دانشجویی - وانت نیسان مدیریت پشتیبانی
- وانت مزدا روابط عمومی - یک خودروی باری متعلق به شرکت آذر عطف فعال در امور ساختمانی (طرف قرارداد با پردیس). همگی با سرعت حداکثر سی کیلومتر و رعایت حق عابرین پیاده.

فقط کارگروه ساماندهی تردد خودرو، به ریاست معاون اداری مالی پردیس می‌تواند در موارد استثنا، مجوز ورود یا خروج خودرو، که در چارچوب بندهای فوق‌الاشاره نمی‌گنجد را برای مدت معین صادر نماید.


( ۷ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.