بخشنامه نحوه فعالیت پردیس در مدت زمان محدودیت وضعیت کرونا در آذرماه

۰۱ آذر ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۲ کد : ۱۳۵۶۰ اطلاعیه
تعداد بازدید:۹۱

در راستای اجرایی نمودن بخشنامه شماره ۱۸۴۵۴۸/و مورخ ۲۸/‏۰۸/‏۹۹  وزارت علوم و پیرو بخشنامه شماره ۱۵۵/۱۹۱۰۳۹ مورخ ۲۸/‏۰۸/‏۹۹  دانشگاه تهران (پیوست) مبنی بر نحوه فعالیت دستگاه‌های اجرایی درراستای مدیریت محدودیت‌ها متناسب با وضعیت بیماری کووید ۱۹، نحوه فعالیت این پردیس به شرح ذیل ابلاغ می‌گردد:

۱- حضور کلیه همکاران محترم که در مشاغل حفاظت فیزیکی و حفاظت از تأسیسات و سامانه‌های الکترونیکی مشغول به خدمت می‌باشند، الزامی می باشد.

۲- در دانشکده‌ها، حضور رؤسای محترم دانشکده‌ها و یا یکی از معاونین یا جانشین ایشان و در گروه‌های آموزشی حضور مدیر محترم گروه یا معاون و یا جانشین ایشان در ساعات اداری جهت مدیریت و ارجاع کار به کارشناسان مربوطه که در دورکاری می باشند، الزامی می‌باشد.

۳- به صلاحدید رؤسای دانشکده و یا مدیران گروه‌ها در هر واحد یک کارشناس (صرف نظر از مسئولیت شغلی فعلیِ ایشان) و یا مسئول دفتر برای پاسخگویی به ارباب رجوع و هماهنگی با بقیه کارکنان، ملزم به حضور می‌باشند. تاکید می‌گردد بقیه کارمندان حتماً در دسترس (آنلاین) باشند تا به محض نیاز به خدمات ایشان و اعلام توسط کارشناسِ کشیک، به صورت دورکاری و در صورت نیاز بصورت حضوری وظایف خود را انجام دهند.

۴- در معاونت‌های پردیس، معاون محترم یا جایگزین ایشان، ملزم به حضور می‌باشند و حضور یک نفر از کارشناسان معاونت‌های مذکور به تشخیص معاونت محترم به منظور پاسخگویی و ارجاع کار به کارشناسان دورکار الزامی می باشد. حضور یک نفر از همکاران در دبیرخانه آموزش برای پاسخگویی ضروری است).

۵- در بخش‌های ستادی (بخش‌های مختلف مالی، امور عمومی، اداری، رفاهی، دبیرخانه و …) حضور رئیس واحد یا جانشین ایشان و یک کارشناس در هر واحد به منظور پاسخگویی به مراجعین و ارجاع کار به کارشناسانی که در دورکاری می باشند، الزامی است.

لازم به ذکر است بر اساس بخشنامه دانشگاه، کارمندانی که حضور فیزیکی در محل کار نداشته باشند نیاز به ثبت حضور در سامانه حضور و غیاب ندارند.

مسئولیت مدیریتِ حضور کارکنان از نظر کاهش حضور و تنظیم و نوبت کاری ایشان به عهده معاونین محترم / رؤسای محترم دانشکده‌ها / مدیران محترم واحدها / رؤسای محترم ادارات می‌باشد لذا ترتیبی اتخاذ گردد تا ضمن رعایت نکات فوق الذکر، ارائه خدمات حتی الامکان بصورت الکترونیکی و غیرحضورری باشد تا وقفه و خللی درخدمات رسانی به دانشجویان و مراجعین محترم ایجاد نگردد.

 


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.