اطلاعیه نحوه برگزاری کلاس های نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ برای نودانشجویان

۰۳ مهر ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۹ کد : ۲۱۳۰۵ اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۱۷۳

اطلاعیه نحوه برگزاری کلاس های نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 برای نودانشجویان


ضمن عرض تبریک و خیر مقدم به نودانشجویان محترم در مقاطع مختلف تحصیلی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، به استحضار می رساند، با توجه به وضعیت اپیدمی بیماری ویروسی کرونا، تا اطلاع ثانوی شیوه برگزاری کلیه کلاسهای درسی بصورت مجازی و در بستر سامانه آموزش الکترونیک دانشگاه تهران خواهد بود. در صورت تغییر شرایط، تصمیمات جدید به اطلاع خواهد رسید.
 نکات ذیل به اطلاع دانشجویان عزیز می رسد:
1-  پس از بارگذاری مدارک، پذیرش الکترونیکی و پذیرش نهایی، دروس مربوط به نیمسال 1-1400 برای نو دانشجویان توسط کارشناسان آموزشی در سامانه جامع آموزش ثبت (انتخاب واحد) شده و دانشجویان می توانند با ورود به سامانه جامع آموزش (https://ems.ut.ac.ir/fa) دروس و زمان برگزاری کلاس ها را مشاهده نمایند.
2-  کلاس های درسی در سامانه یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران (https://elearn5.ut.ac.ir/login/index.php) برگزار خواهد شد. 
3-  برای استفاده از کلاس های مجازی، دانشجویان ابتدا باید نسبت به نصب نرم افزارهای لازم از سامانه مرکز آموزش های الکترونیکی دانشگاه تهران (https://utec.ut.ac.ir/web/utec/101) اقدام و تنظیمات لازم را بعمل آورند. برای اطلاعات بیشتر به راهنمای دانشجویان به آدرس (https://utec.ut.ac.ir/web/academics/reference/students) مراجعه و از لینک های موجود در آن شامل شرکت در کلاس های زنده/هم زمان و نحوه ورود به سامانه یادگیری الکترونیکی استفاده نمایید. در لینک شرکت در کلاس های زنده/هم زمان، نرم افزارهای لازم و راهنمای نصب و تنظیمات مربوطه در دسترس دانشجویان می باشد.
4-  پس از نصب نرم افزارهای مورد نیاز و ورود دانشجو به سامانه یادگیری الکترونیکی، در دسترسی درس های من، دروس شما قابل مشاهده می باشد که با کلیک روی درس مورد نظر و ورود به کلاس مجازی، امکان شرکت در کلاس میسر می باشد.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران 

 


( ۱۹ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.