نهمین جشنواره بین الملل دانشگاه تهران و دومین جشنواره مشترک بین الملل با دانشگاه علوم پزشکی

۲۳ آذر ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۳ کد : ۱۰۲۴۸ اطلاعیه
تعداد بازدید:۲۲۰

نهمین جشنواره بین الملل دانشگاه تهران و دومین جشنواره مشترک بین الملل با دانشگاه علوم پزشکی تهران مقرر است در اوایل سال ۱۳۹۹ برگزار گردد.

اعضای هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه تهران می‌توانند بر اساس آئین نامه ذیل (‌انتخاب مؤلفان و مترجمان برتر بین‌المللی- بخش کتاب، مؤلفان برتر بین‌المللی - بخش مقاله، انتخاب اعضای هیئت علمی موفق در کسب موقعیت و جایگاه بین‌المللی، انتخاب برترین‌های بین‌الملل ۱% دانشمندان برتر جهان - اعضای هیأت علمی که در چاپ مقالات خود به عنوان پیش‌قراولان علمی جهانی در گرایش خود شناخته شده‌اند - اعضای هیأت علمی که مقالاتی با ویژگی High Priority (Fast Breaking Papers) ارائه نموده‌اند، موفق‌ترین عضو هیأت علمی اعزامی به فرصت مطالعاتی / مأموریت پژوهشی و یا آموزشی، دانشجویان برتر در حوزه بین‌الملل) در صورت دارا بودن شرایط لازم در آئین‌نامه ذیل، نسبت به تکمیل فرم‌های مربوط، اقدام و مدارک لازم برای واحد بین‌الملل پردیس حداکثر تا تاریخ ۹۸/۱۱/۵ ارسال شود.

/file/download/news/1576299776-52-.docx

/file/download/news/1576299761-.docx

/file/download/news/1576299705-.pdf

 

 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.