اطلاعیه فرصت مطالعاتی ویژه اعضای هیات علمی

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۹ کد : ۱۰۹۱۲ اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۸۹

عطف به نامه شماره ۷۳۷۳۹۱۲ مورخ ۹۸/۱۱/۱۵ معاونت محترم بین الملل دانشگاه، به استحضار می‌رساند فرایند ثبت درخواست استفاده از فرصت مطالعاتی برای سال ۱۳۹۹ از طریق سامانه my.ut.ac.ir از روز شنبه مورخ ۱۹/‏۱۱/‏۹۸‬ قابل دسترسی است. خواهشمند است در صورت تمایل به استفاده از فرصت مطالعاتی در سال آینده، نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند.

شایان ذکر است، در این مرحله ثت نام و بارگذاری اطلاعات و طرح پژوهشی برای متقاضیان الزامی است و اعضای محترم هیأت علمی تا تاریخ ۱۵/‏۱۲/‏۹۸‬ فرصت دارند تقاضای اعزام به فرصت مطالعاتی را در سامانه ثبت نمایند تا مراحل بعدی در واحدهای دانشگاه مورد بررسی قرار گیرد. یادآوری می‌شود تصویب و اعزام استادان محترم منوط و مشروط به تأمین اعتبار مالی در سال آتی خواهد بود.

به درخواست‌هایی که خارج از این سامانه و پس از پایان مهلت ذکر شده ارائه شوند رسیدگی نخواهد شد. آن دسته از اعضای محترمی که با فرصت مطالعاتی آنان موافقت شده و در سال ۹۸ نتوانسته‌اند از آن استفاده نمایند چنانچه مایل باشند در سال ۹۹ استفاده کنند لازم است که دوباره ثبت نام نمایند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.