بخشنامه حضور اعضای هیات علمی از تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ در دانشکده ها

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۴ کد : ۱۱۴۵۴ اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۶۸

با آرزوی سلامتی و تندرستی برای خانواده بزرگ دانشگاه تهران و با تشکر از اعضای محترم هیأت علمی که بدلیل وجود بیماری کرونا کلاسهای خود را بصورت مجازی برگزار نمودند. پیرودستورالعمل اعلام شده از سوی دولت و بخشنامه شماره ۷۴۲۴۴۰۶ مورخ ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ و بخشنامه شماره ۱۵۵/۲۴۹۰ مورخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ درباره چگونگی فعالیت اداری کارکنان دانشگاه، موارد ذیل جهت انجام فعالیت آموزشی و پژوهشی اعضای هیأت علمی از تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ اعلام می‌گردد:

۱- با توجه به ضرورت رسیدگی به امور آموزشی و پژوهشی دانشجویان و دیگر اموری که مستلزم حضور در گروه و دانشکده است ضرورت دارد اعضای محترم هیأت علمی از تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۱۵ در دانشکده‌ها حضورداشته باشند و وظایف خود را با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محل به انجام رسانند.
۲- با توجه هماهنگی انجام شده با مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه امکان بهتری در برگزاری کلاس‌های الکترونیکی در بستر سامانه دانشگاه برای استاتید محترم فراهم شده است. ضمناً کارشناسان و رابطین آموزش الکترونیکی در واحدها و نیز مرکز یادگیری الکترونیکی برای رفع اشکالات احتمالی آماده خدمت به استاتید خواهند بود


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.