تمدید حکم دکتر محمد جعفری بعنوان مدیرگروه احیاء مناطق خشک و کوهستانی

۱۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۳ کد : ۱۷۱۸۳ اطلاعیه
تعداد بازدید:۳۶

 


جناب آقای دکتر محمد جعفری - استاد محترم گروه آموزشی احیا مناطق خشک و کوهستانی دانشکده منابع طبیعی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی

با سلام و احترام؛

با توجه به توان علمی، اجرایی و تجارب ارزشمند جنابعالی و بنا به پیشنهاد شورای محترم گروه آموزشی احیاء مناطق خشک و کوهستانی و تأیید رئیس محترم دانشکده منابع طبیعی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی، مسئولیت جنابعالی به عنوان مدیر گروه آموزشی مذکور، از تاریخ 05/‏03/‏1400‬ به مدت ۲ سال دیگر تمدید می‌شود.
امید است با استعانت از پروردگار متعال و همیاری همکاران فرهیخته و متعهد، در انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله با خلاقیت و نوآوری در روش‌ها در حوزه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی موفق و موید باشید و در راستای اهداف راهبردی برنامه سوم توسعه دانشگاه تهران؛ اخلاق مداری و مسئولیت پذیری اجتماعی، ایجاد همدلی و همکاری بیشتر در بین اعضای گروه، حضور مؤثر اعضای محترم هیأت علمی، کارآفرینی و تلاش در حل مشکلات جامعه، و توسعه روابط بین الملل، توفیقات روزافزون داشته باشید.

سید حسین گلدانساز- رییس پردیس


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.