برگزاری کنفرانس ملی حفاظت از ماهیان بوم زاد اکوسیستم های آب های داخلی ایران

۰۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۴ کد : ۶۳۵۲ اطلاعیه
تعداد بازدید:۵۰۰
برگزاری کنفرانس ملی حفاظت از ماهیان بوم زاد اکوسیستم های آب های داخلی ایران

دکتر سهیل ایگدری دانشیار گروه مهندسی شیلات پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، از برگزاری کنفرانس ملی حفاظت از ماهیان بوم زاد اکوسیستم‌های آب‌های داخلی ایران در اواخر آذرماه ۹۷ خبر داد. دکتر سهیل ایگدری به عنوان دبیر علمی این کنفرانس با اشاره به اهمیت و لزوم حفظ کیفیت آب رودخانه‌ها گفت: متأسفانه در سال‌های اخیر شاهد آلودگی رودخانه‌ها توسط فعالیت‌های انسانی هستیم که آلودگی‌های صنعتی، کشاورزی، زندگی شهری، آلودگی گرمایی، فاضلاب‌های شهری و صنعتی و ضایعات رادیو اکتیو از آن جمله فعالیت‌ها هستند که منجر به کاهش ملموس جمعیت آبزیان شده است.

دکتر سهیل ایگدری زمان برگزاری این کنفرانس را ۲۸ آذرماه سال جاری در تالار حضرت امام خمینی (ره) پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران عنوان کرد و از همکاری گروه مهندسی شیلات دانشکده منابع طبیعی و انجمن ماهی شناسی ایران در برگزاری این رویداد علمی خبر داد.

نایب رئیس انجمن ماهی شناسی ایران، برگزاری دو پنل تخصصی با موضوع تنوع زیستی، ماهیان غیر بومی و همچنین یک پنل عمومی با رویکرد زیست شناسی و جغرافیای ماهیان را از برنامه‌های این کنفرانس عنوان کردند.

به گفته دکتر سهیل ایگدری پذیرش مقالات در این کنفرانس تا ۲۱ آذرماه ادامه دارد و پس از تاریخ قید شده مقالات بررسی و داوری خواهد شد.

کلید واژه ها: شیلات کنفرانس ماهیان


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.