اعطای جایزه علامه طباطبایی به استاد پردیس

۱۱ آذر ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۵ کد : ۱۰۱۷۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۷۸
در آئین تقدیر از برگزیدگان پنجمین دوره جایزه علامه طباطبایی و نخستین دوره اعطای جایزه برگزیدگان آئین‌نامه‌های ادبی و قرآنی که به همت بنیاد ملی نخبگان و با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور. . .

در آئین تقدیر از برگزیدگان پنجمین دوره جایزه علامه طباطبایی و نخستین دوره اعطای جایزه برگزیدگان آئین‌نامه‌های ادبی و قرآنی که به همت بنیاد ملی نخبگان و با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان، رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها و جمعی از استادان برجسته دانشگاه‌ها برگزار شد، دکتر عباسعلی زالی، استاد پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، موفق به دریافت این جایزه شدند.
این جایزه به استادان ممتاز و پژوهشگران برجسته کشور اعطا می‌شود و در این دوره از ۱۸ استاد برجسته کشور به عنوان برگزیده جایزه علامه طباطبایی، دو استاد برجسته ادبی به عنوان برگزیده آئین‌نامه ادبی و یک استاد برجسته به عنوان برگزیده آئین‌نامه قرآنی با اهدا لوح و جایزه تقدیر به عمل آمد. هم چنین هشت استاد عضو پیوسته و عضو وابسته و همکار مدعو فرهنگستان علوم نیز به عنوان برگزیدگان این دوره معرفی و تجلیل شدند.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.