آئین تکریم و معارفه معاون پژوهشی و فناوری و رئیس اداره برنامه ریزی و بودجه پردیس برگزارشد

۱۱ دی ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۴ کد : ۱۰۴۸۶ اخبار
تعداد بازدید:۶۴۶
آئین تکریم از زحمات دکتر غلامرضا زهتابیان در زمان تصدی پست معاونت پژوهشی و فناوری پردیس و معارفه دکتر کامبیز پورطهماسی بعنوان معاون پژوهشی و فناوری جدید پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، روز سه شنبه دهم دیماه نودو هشت برگزارشد. . .

آئین تکریم از زحمات دکتر غلامرضا زهتابیان در زمان تصدی پست معاونت پژوهشی و فناوری پردیس و معارفه دکتر کامبیز پورطهماسی بعنوان معاون پژوهشی و فناوری جدید پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، روز سه شنبه دهم دیماه نودو هشت برگزارشد. در این مراسم دکتر غلامرضا زهتابیان گزارشی از عملکرد معاونت پژوهشی و فناوری را در زمان مسئولیت ایشان ارائه نمودند. در ادامه این جلسه دکتر کامبیز پورطهماسی بعنوان معاون جدید پژوهشی و فناوری، خلاصه ای از برنامه ها و سیاست گذاری های خود را بیان نمودند. همچنین در این مراسم، دکتر ابراهیم امیری تکلدانی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی و فناوری کشاورزی بعنوان مشاور رئیس پردیس و رئیس اداره برنامه ریزی و بودجه پردیس معرفی شد. دکتر امیری تکلدانی در سخنانی، برنامه ریزی و توزیع متناسب اعتبارات، تدوین بودجه پیشنهادی، هماهنگی با معاونت اداری و مالی جهت تنظیم موافقتنامه های تملک دارایی های سرمایه ای و همچنین تنوع بخشی به منابع درآمدی پردیس را از مهمترین برنامه های خویش بیان کردند. در ادامه این مراسم، دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس با قدردانی از زحمات و خدمات دکتر زهتابیان گفتند: تجارب ارزشمند، تسلط، کم ادعایی و افتادگی و حسن اخلاق از بارزترین خصوصیات دکتر زهتابیان می باشد و خدمات ایشان در دانشگاه و پردیس کشاورزی و منابع طبیعی بر کسی پوشیده نیست. رئیس پردیس توجه به حوزه های پژوهش و آموزش را مهم تلقی کرده و با اشاره به کسب عنوان غرفه برتر توسط پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و درخشش پژوهشگران پردیس را درنمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان در سال های ۹۷ و ۹۸ را بسیار با اهمیت خواندند و گفتند: این موفقیت ها، حاصل تلاش همه اعضای خانواده بزرگ پردیس و تدابیر ارزشمند معاونت پژوهشی و فناوری و در راس آن دکتر غلامرضا زهتابیان بوده است و ابراز امیدواری کردند که با حضور دکتر پورطهماسی روند و جایگاه پردیس در سطح استان پررنگتر باشد. دکتر سید حسین گلدانساز با اشاره به شکل گیری اداره برنامه ریزی و بودجه پردیس گفتند: حوزه برنامه ریزی و تدوین بودجه و توزیع اعتبارات، حوزه خیلی مهمی است که با توجه به تجارب با ارزش دکتر امیری تکلدانی امیدواریم رویه و نمود بهتری داشته باشد. دکتر گلدانساز، توجه به مسائل اقتصادی پردیس را از اولویت های زمینه کاری خود و اداره برنامه ریزی و بودجه پردیس برشمردند و ابراز امیدواری کردند که با حضور دکتر امیری تکلدانی در اداره برنامه ریزی و بودجه و با مساعدت همه مسئولین پردیس، مسائل پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و عمرانی مورد توجه جدی قرار بگیرد. در پایان این مراسم از خدمات دکتر غلامرضا زهتابیان تجلیل و احکام انتصاب دکتر کامبیز پورطهماسی و دکتر ابراهیم امیری تکلدانی توسط ریاست پردیس اهداء شد. همچنین در این مراسم از سرکار خانم مهندس طوبی ندری دانشجوی شاهد و ایثارگر گروه مهندسی علوم دامی پردیس، بعلت انتخاب طرح پژوهشی ایشان بعنوان طرح نمونه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه تهران، با اهداء لوح و هدیه، قدردانی شد.

‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.