مراسم بزرگداشت شهادت سردار قاسم سلیمانی در پردیس برگزارشد

۱۴ دی ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۰ کد : ۱۰۵۱۰ اخبار
تعداد بازدید:۵۵۴
مراسم بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی روز شنبه ۱۴ دیماه ۹۸ در مسجد امام علی (ع) پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزارشد.. .

مراسم بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی روز شنبه ۱۴ دیماه ۹۸ در مسجد امام علی (ع) پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزارشد. در این مراسم که با حضور پرشور دانشگاهیان اعم از دانشجویان با اخلاص، اساتید و کارکنان وظیفه شناس و قدردان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران همراه بود، رشادت ها، دلاوری ها و مجاهدت های این سردار محبوب و مردمی گرامی داشته شد. در این مراسم که با سخنرانی حجت الاسلام ناصر مظلوم همراه بود، شرکت کنندگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی، فریاد انزجار خود را از این حمله تروریستی ابراز، و با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، این اقدام تروریستی را محکوم کردند. همچنین حاضرین با امضا و قرآئت بیانیه دانشگاهیان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، ضمن اعلام همبستگی و ولایتمداری، از مواضع رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص انتقام سخت از جنایتکاران آمریکایی اعلام حمایت کردند. در پایان این مراسم، دانشگاهیان پردیس با حضور در جوار حرم شهدای گمنام پردیس، یک بار دیگر با آرمان های مقدس شهیدان تجدید میثاق کردند و پرچم ننگین آمریکای جنایتکار را به آتش کشیدند.

‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌


( ۷ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.