دهمین جشنواره بین الملل دانشگاه تهران و دومین جشنواره مشترک بین الملل با دانشگاه علوم پزشکی تهران

۰۱ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۹ کد : ۱۰۶۶۸ اخبار
تعداد بازدید:۲۶۹
دهمین جشنواره بین الملل دانشگاه تهران و دومین جشنواره مشترک بین الملل با دانشگاه علوم پزشکی تهران مقرر است در اوایل سال ۱۳۹۹ برگزار گردد،...

دهمین جشنواره بین الملل دانشگاه تهران و دومین جشنواره مشترک بین الملل با دانشگاه علوم پزشکی تهران مقرر است در اوایل سال ۱۳۹۹ برگزار گردد، اعضای هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه تهران می‌توانند بر اساس آئین نامه پیوست (‌انتخاب مؤلفان و مترجمان برتر بین‌المللی- بخش کتاب، مؤلفان برتر بین‌المللی - بخش مقاله، انتخاب اعضای هیئت علمی موفق در کسب موقعیت و جایگاه بین‌المللی، انتخاب برترین‌های بین‌الملل ۱% دانشمندان برتر جهان - اعضای هیأت علمی که در چاپ مقالات خود به عنوان پیش‌قراولان علمی جهانی در گرایش خود شناخته شده‌اند - اعضای هیأت علمی که مقالاتی با ویژگی High Priority (Fast Breaking Papers) ارائه نموده‌اند، موفق‌ترین عضو هیأت علمی اعزامی به فرصت مطالعاتی / مأموریت پژوهشی و یا آموزشی، دانشجویان برتر در حوزه بین‌الملل) در صورت دارا بودن شرایط لازم در آئین‌نامه پیوست، نسبت به تکمیل فرم‌های مربوط، اقدام و مدارک لازم برای واحد بین‌الملل پردیس حداکثر تا تاریخ ۹۸/۱۱/۸ ارسال شود.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.