جلسه هم اندیشی کارکنان پردیس با هیات رئیسه و مدیران دانشگاه

۰۷ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۵ کد : ۱۰۷۷۳ اخبار
تعداد بازدید:۵۵۸
جلسه هم اندیشی کارکنان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با هیأت رئیسه پردیس و با حضور دکتر سعید یزدانی معاون اداری و مالی دانشگاه تهران، دکتر محمدرضا حاتمی مدیر کل منابع انسانی، مهندس محمد علی گودرزی مدیر کل امور رفاهی، دکتر محمد مهدی نصیری مدیر کل برنامه‌ریزی و تحول سازمانی دانشگاه تهران. . .

جلسه هم اندیشی کارکنان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با هیأت رئیسه پردیس و با حضور دکتر سعید یزدانی معاون اداری و مالی دانشگاه تهران، دکتر محمدرضا حاتمی مدیر کل منابع انسانی، مهندس محمد علی گودرزی مدیر کل امور رفاهی، دکتر محمد مهدی نصیری مدیر کل برنامه‌ریزی و تحول سازمانی دانشگاه تهران و با حضور جمع کثیری از کارکنان پردیس، روز یکشنبه ششم بهمن ماه ۹۸ در تالار شهدای پردیس برگزارشد. در این مراسم که به همت شورای صنفی کارکنان پردیس برنامه ریزی شده بود مسائل و مشکلات کارکنان مطرح و مورد برسی قرار گرفت. دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس ضمن عرض خیر مقدم به مدیران دانشگاه، توجه به مطالبات کارکنان و برطرف نمودن مسائل و مشکلات آنان را بسیار با اهمیت خوانده و بر لزوم مساعدت با رفع و هموار نمودن مشکلات کارکنان تاکید کردند و از آمادگی خود جهت حضور در جلسات هم اندیشی جهت مرتفع نمودن مسائل و موارد کارکنان عنوان نمودند.. دکتر یزدانی معاون اداری و مالی دانشگاه تهران پس از شنیدن مسائل مطرح شده توسط شورای صنفی کارکنان، معیشت و رفاه کارکنان را از دغدغه‌های اصلی هیأت رئیسه بر شمردند و ابراز امیدواری کردند سعی و تلاش هیأت رئیسه بر این هست که سطح رفاهی، حقوقی و معیشتی کارکنان دانشگاه ارتقا بیابد. معاون اداری و مالی دانشگاه تهران با اشاره به یکی از سوالات مبنی بر تعیین تکلیف تبدیل وضعیت کارکنان قرارداد معین، گفتند: تبدیل وضعیت کارکنان قرارداد معین نیاز به مجوز سازمان امور استخدامی دارد و اگر چنانچه سازمان مجوزی بدهد، دانشگاه استقبال خواهد کرد. دکتر محمد رضا حاتمی هم در سخنانی توجه به آئین نامه‌های استخدامی را متذکر شدند و گفتند هر آنچه در هیأت رئیسه دانشگاه و هیأت امنا دانشگاه تصویب بشود ما در واحد منابع انسانی بر طبق آن اقدام می‌کنیم. ایشان با اشاره به ذخیره مرخصی کارکنان گفتند: طبق مقررات، ذخیره مرخصی فقط برای کارمندان رسمی و در صورت وجود بودجه و با تصمیم دانشگاه مقدور هست و برای کارکنان غیر رسمی ذخیره مرخصی مقدور نمی‌باشد. مهندس گودرزی مدیر کل امور رفاهی دانشگاه هم در سخنانی توجه به بیمه تکمیلی کارکنان و تاکید به بیمه عامل جهت پرداخت‌های بروز را ضروری دانسته و بیان کردند که انشالله از شش ماهه دوم قرارداد بیمه تکمیلی، یارانه بیمه تکمیلی که توسط دانشگاه پرداخت می‌گردد بصورت ماهانه به حساب کارکنان واریز خواهد شد.

‌‌‌‌

 


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.