نشست اعضای هیات امناء خانه هنرمندان کرج با معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس

۳۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۷ کد : ۱۲۰۶۳ اخبار
تعداد بازدید:۱۶۲
معاونت دانشجویی و فرهنگی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، صبح روز یکشنبه بیست و نهم تیرماه ۹۹، میزبان اعضای هیات امناء خانه هنرمندان کرج بود. این دیدار به منظور ایجاد تعامل و ارتباط بیشتر جهت همیاری در برگزاری مراسم نکوداشت یکصد و بیستمین سالگرد تاسیس پردیس که در فصل پاییز برگزار خواهد شد صورت گرفت...

معاونت دانشجویی و فرهنگی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، صبح روز یکشنبه بیست و نهم تیرماه ۹۹، میزبان اعضای هیات امناء خانه هنرمندان کرج بود. این دیدار به منظور ایجاد تعامل و ارتباط بیشتر جهت همیاری در برگزاری مراسم نکوداشت یکصد و بیستمین سالگرد تاسیس پردیس که در فصل پاییز برگزار خواهد شد صورت گرفت.
این نشست با حضور آقایان جلیلی، رئیس هیات اسلامی هنرمندان استان البرز و مدیر عامل خانه هنرمندان کرج، استاد مهری، رئیس انجمن خوشنویسان استان و نایب رئیس هیات امنای خانه هنرمندان، استاد مومنیان، رئیس انجمن موسیقی استان و قائم مقام خانه هنرمندان، استاد اتابکی، رئیس انجمن هنرهای تجسمی استان و رئیس هیات مدیره خانه هنرمندان کرج، دکتر هراتی، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان البرز، دکتر موسیوند، رئیس اداره اوقات فراغت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و مهندس روشن، مشاور هنری شورای اسلامی شهر کرج و دکتر مصطفی اویسی معاون دانشجویی و فرهنگی و سرکار خانم لاله کوه بر سرپرست اداره امور فرهنگی و فوق برنامه پردیس و با هدف تبادل نظر پیرامون موضوع همکاری های مشترک بین پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و خانه هنرمندان کرج و نیز سازمان‌های فرهنگی مرتبط استان، با توجه به ظرفیت‌های فرهنگی بسیار ارزشمند پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و نیز وجود امکانات زیرساختی مناسب برای ارائه خدمات به جامعه هنری کرج، مقرر شد ظرف مدت یک هفته تفاهم‌نامه برای همکاری‌های متقابل فی مابین پردیس و خانه هنرمندان کرج تنظیم و به امضاء طرفین برسد.

‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌


 


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.