عقد تفاهم نامه همکاری مشترک پردیس با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز

۰۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۸ کد : ۱۲۱۳۲ اخبار
تعداد بازدید:۴۳۶
با حضور دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و مهندس فریدون محمدی رئیس اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز، تفاهم نامه همکاری فی مابین، روز دوشنبه ششم مردادماه ۱۳۹۹ به امضاء طرفین رسید. . .

با حضور دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و مهندس فریدون محمدی رئیس اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز، تفاهم نامه همکاری فی مابین، روز دوشنبه ششم مردادماه ۱۳۹۹ به امضاء طرفین رسید. این تفاهم نامه در راستای همکاری مشترک فی مابین اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز و پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران به منظور ایجاد زمینه ها، توسعه و بهره مندی از ظرفیتهای فرهنگی، تاریخی و گردشگری و نیز علمی و پژوهشی طرفین، منعقد شد. گفتنی است توسعه ظرفیتهای تاریخی- فرهنگی، گردشگری، علمی و پژوهشی، بهره مندی از امکانات متقابل در تدوین برنامه ها و طرحهای مشترک پژوهشی، کارگاهی، کتابخانه ای، ارتباطات بین المللی، برگزاری همایش ها، سمینارها، میزگردها، بازدیدها، بارگاه‌ها و دوره های آموزشی علمی و تخصصی ویژه اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارمندان، استفاده از فضاهای تحقیقاتی دو طرف، انجام پژوهش های بنیادی، کاربردی، توسعه ای و راهبردی در قالب طرح های پژوهشی و پایان نامه های تحصیلات تکمیلی از اهداف اصلی انعقاد این تفاهم نامه است.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.