تجلیل از آزادگان سرافراز پردیس

۲۹ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۶:۴۱ کد : ۱۲۳۷۳ اخبار
تعداد بازدید:۱۹۵
بمناسبت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن، در جلسه شورای پردیس کشاورزی و منابع طبیعی که روز چهارشنبه بیست و نهم مرداد ۹۹ در سالن همایش‌های شهدای پردیس برگزار شد از آزادگان سرافراز پردیس کشاورزی و منابع طبیعی تجلیل شد...

بمناسبت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن، در جلسه شورای پردیس کشاورزی و منابع طبیعی که روز چهارشنبه بیست و نهم مرداد ۹۹ در سالن همایش‌های شهدای پردیس برگزار شد از آزادگان سرافراز پردیس کشاورزی و منابع طبیعی تجلیل شد. در این جلسه دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس با اشاره به رشادت‌ها و جانفشانی‌های آزادگان سرافراز کشوردر سال‌های اسارت، از آزادگان و خانواده های آنان بعنوان الگوهای صبر و استقامت یاد کردند. در این جلسه که با حضور رؤسای دانشکده‌ها و مدیران گروه‌ها و با حضور دکتر حسینعلی علیخانی مدیر اداره شاهد و ایثارگر پردیس برگزار شد از دکتر حسین مقدم عضو هیأت علمی گروه زراعت و اصلاح نباتات و مهندس رامین بختیاری خواه کارشناس دانشکده منابع طبیعی تجلیل شد. دکتر مقدم و مهندس بختیاری خواه خاطراتی از دوران اسارت خود را بیان کردند.

‌‌‌‌‌‌


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.