نشست مشترک دانشکده منابع طبیعی و سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور

۰۱ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۵ کد : ۱۲۳۸۱ اخبار
تعداد بازدید:۱۵۸
نشست بررسی راهکارهای همکاری‌ فی مابین دانشکده منابع طبیعی دانشگاه تهران و سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در روز دوشنبه بیست و هفتم مردادماه ۹۹ در سالن شورای دانشکده منابع طبیعی برگزارشد...

نشست بررسی همکاری‌های فی مابین دانشکده منابع طبیعی دانشگاه تهران و سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در روز دوشنبه بیست و هفتم مردادماه ۹۹ در سالن شورای دانشکده منابع طبیعی برگزارشد. در این نشست که به میزبانی گروه احیا مناطق خشک کوهستانی برگزارشد، دکتر پرویز گرشاسبی معاون آبخیزداری سازمان جنگل‌ها، به پتانسیل‌های علمی موجود در دانشکده منابع طبیعی اشاره کرده و گفتند: سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری، آمادگی خود را برای همکاری‌های فی مابین با دانشکده منابع طبیعی و بخصوص اساتید گروه احیا مناطق خشک کوهستانی اعلام می‌نماید و امیدواریم با نهادینه کردن این همکاری‌ها، تفاهم نامه‌ای نظام مند تهیه و تدوین کنیم و رابطینی را از تخصص‌های مختلف در این تفاهم نامه بگنجانیم تا درپیگیری و اجرای شدن آن نقش داشته باشند. در ادامه این نشست، دکتر محمد جعفری مدیر گروه احیا مناطق خشک کوهستانی هم در سخنانی ارتباط بین مراکز علمی و سازمان جنگل‌ها را بسیار حائز اهمیت خواندند و با اشاره به علاقه طرفین برای ایجاد همکاری گفتند: با انعقاد تفاهم نامه همکاری، حمایت سازمان از مهارت‌های دانشجویان و پشتیبانی از پایان نامه‌ها و رساله‌های آنان گنجانده خواهد شد و تجارب تحقیقاتی اعضای هیأت علمی در اختیار سازمان جنگل‌ها قرار خواهد گرفت.

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.