جلسه تکریم و معارفه مسئول حراست پردیس برگزارشد

۰۵ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۱ کد : ۱۲۴۵۰ اخبار
تعداد بازدید:۶۰۱
جلسه تکریم از زحمات حسن علاءالدین مسئول پیشین حراست و معارفه سعید پیروزی بعنوان مسئول جدید حراست پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزارشد. در این جلسه که روز سه شنبه چهارم شهریور ماه ۹۹ در سالن شورای پردیس برگزارشد...

جلسه تکریم از زحمات حسن علاءالدین مسئول پیشین حراست و معارفه سعید پیروزی بعنوان مسئول جدید حراست پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزارشد. در این جلسه که روز سه شنبه چهارم شهریور ماه ۹۹ در سالن شورای پردیس برگزارشد حسن علاءالدین گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در طول مدت تصدی سمت مسئول حراست پردیس را ارائه کردند. سعید پیروزی، مسئول جدید حراست پردیس هم در سخنانی مختصر، برنامه ها و طرح های خود را برای اداره و بهبود مدیریت واحد حراست و انتظامات پردیس بیان نمودند. در ادامه جلسه، دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی به جایگاه حراست پردیس اشاره کردند و گفتند: وظیفه حراست، فراهم کردن فضای امن و امنیت برای دانشگاهیان است و برای این منظور، جلب اعتماد، پاسخگویی مناسب و تکریم مراجعین و همکاری و تبادل نظر و ارتباط سازنده که از شاخص های ایجاد امنیت در محیط است بایستی مدنظر قرار گیرد. رئیس پردیس، سلامت نفس، حفظ حریم افراد، تدبیر و حفظ ارزشهای اسلامی را از دیگر وظایف حراست قلمداد کرد و ابراز امیدواری کرد تا با برنامه ریزی، جدیت در کار، همکاری و همیاری و تعامل سازنده حراست با دانشجویان و کارکنان، شاهدفضای مناسب و سالم مدیریتی بین دانشگاهیان باشیم تا اهداف و رسالت نظام آموزشی و فرهنگی دانشگاه به بهترین شکل دنبال شود. دکتر حسن یدائی سیاهپوش سرپرست مدیریت حراست دانشگاه تهران هم در سخنانی حفظ و حراست و سیانت ازدانشگاه و دستاوردهای علمی آن را از وظایف اصلی حراست برشمردند. در پایان مراسم از خدمات حسن علاءالدین تجلیل شد و حکم انتصاب سعید پیروزی بعنوان مسئول حراست پردیس اهداءشد.

‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌


( ۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.