امضاءتفاهم نامه همکاری پردیس با عتبات عالیات کرج

۱۱ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۶ کد : ۱۲۴۸۹ اخبار
تعداد بازدید:۲۸۹
تفاهم نامه همکاری میان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با ستادبازسازی عتبات عالیات کلانشهرکرج در روز چهارشنبه پنجم شهریورماه ۹۹ با حضور دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس و عبدالرضا خیرخواهان رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج امضاء شد...

تفاهم نامه همکاری میان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با ستادبازسازی عتبات عالیات کلانشهرکرج در روز چهارشنبه پنجم شهریورماه ۹۹ با حضور دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس و عبدالرضا خیرخواهان رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج امضا شد. در این جلسه که در سالن شورای پردیس برگزارشد طرفین بر لزوم همکاری های بیشتر و جلب مشارکت های مردمی تاکید کردند. در این دیداراز سوی عبدالرضا خیرخواهان رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج، حکم مسئولیت یکساله با عنوان رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی به دکتر سید حسین گلدانساز اهدا شد. همچنین در احکامی جداگانه، حجت الاسلام و المسلمین مهدی هدایتی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در پردیس بعنوان دبیر و دکتر مصطفی اویسی معاون دانشجوئی و فرهنگی بعنوان عضو ستاد بازسازی عتبات عالیات در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی منصوب شدند.


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.