دیدار و تبادل نظر هیات رئیسه پردیس با مدیر کل صدا و سیمای استان البرز

۱۶ مهر ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۱ کد : ۱۲۹۸۶ اخبار
تعداد بازدید:۳۷۱
صدا و سیمای استان البرز روز سه شنبه پانزدهم مهرماه ۹۹ میزبان هیات رئیسه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران بود. در این دیدار، دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس با اشاره به قدمت ۱۲۰ ساله پردیس کشاورزی و منابع طبیعی گفتند: طرح های مطالعاتی در پردیس توانسته است. . .

‌‌‌‌‌‌‌

صدا و سیمای استان البرز روز سه شنبه پانزدهم مهرماه ۹۹ میزبان هیات رئیسه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران بود.
در این دیدار، دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس با اشاره به قدمت ۱۲۰ ساله پردیس کشاورزی و منابع طبیعی گفتند: طرح های مطالعاتی در پردیس توانسته است پایه های اجرا در آینده را رقم بزند و نظر به اینکه تامین منابع غذایی در اولویت هر خانواده ای است، بنابراین می بایست به سلامت و چگونگی تولید آن هم دقت و توجه ویژه ای شود.
دکتر گلدانساز با تاکید بر این مطلب که کشاورزی در کنار آگاهی و دانش تخصصی می تواند بازدهی مطلوب تری داشته باشد، ارتباط دوسویه با صداوسیما را مهم دانست و گفت: رادیو و تلویزیون با تولید ویژه برنامه و حضور کارشناسان تخصصی در زمینه کشاورزی می تواند به ارتقاء دانش کشاورزان در زمینه زراعت کمک کند.
مدیرکل صداوسیمای البرز هم با اشاره به اهمیت جایگاه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی در مقوله مهم امنیت غذایی، گفت: با توجه به ظرفیت های ویژه ی علمی و دانشگاهی، همچنین بافت تاریخی در پردیس کشاورزی، در نوع خود قابل دفاع است و همکاران ما در حوزه های رادیو، تلویزیون و خبر آماده هستند تا موضوعات و مطالب ارائه شده از سوی پردیس را به سمع و نظر مردم استان برسانند.
علی صادق مقدسی با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به جایگاه کشاورزی علمی و تخصصی در استان افزود: به بخش کشاورزی آن هم به طریق علمی که البته جای آن در استان نیز خالی است باید بیشتر پرداخت تا علاوه بر افزایش سطح آگاهی مخاطب خاص در این حوزه، فعالیت های انجام شده نیز اطلاع رسانی شود. در این نشست، همچنین به پیگیری و انعکاس مشکلات استانی از صداوسیما در زمینه کشاورزی با حضور کارشناسان و متخصصان امر اشاره شد.
 


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.