امضاء تفاهم نامه پردیس با مرکز نوآوری باز و انتقال فناوری وستا

۰۹ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۶ کد : ۱۴۱۷۱ اخبار
تعداد بازدید:۵۹۳
معاون پژوهش و فناوری پردیس کشاورزی و منابع طبیعی روز سه شنبه ۸ دی ماه ۱۳۹۹، با حضور در مرکز "نوآوری باز و انتقال فناوری وستا" به همراه جمعی از مدیران پژوهشی پردیس از جمله سرپرست پارک علم و فناوری، سرپرست مرکز نوآوری و رئیس امور پژوهش و ارتباط با صنعت و جامعه، تفاهم نامه همکاری مشترک با این مرکز امضا کردند. . .

معاون پژوهش و فناوری پردیس کشاورزی و منابع طبیعی روز سه شنبه ۸ دی ماه ۱۳۹۹، با حضور در مرکز "نوآوری باز و انتقال فناوری وستا" به همراه جمعی از مدیران پژوهشی پردیس از جمله سرپرست پارک علم و فناوری، سرپرست مرکز نوآوری و رئیس امور پژوهش و ارتباط با صنعت و جامعه، تفاهم نامه همکاری مشترک با این مرکز امضا کردند. این تفاهم نامه با هدف تبادل اطلاعات و امکانات، استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های علمی و فنی، پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و کارآفرینی در جهت حمایت از فناوران و صاحبان ایده مرتبط با علوم کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست مبادله شد. مدیران ارشد پژوهشی پردیس طی بازدید از شرکت‌های دانش بنیان فعال در مرکز "نوآوری باز و انتقال فناوری وستا" با توانمندی‌های آن مرکز آشنا شدند و در خصوص همکاری‌های مشترک تبادل نظر کردند. همکاری‌های مشترک در تبادل اطلاعات و امکانات، استفاده از ظرفیت و توانمندی طرفین در جهت حمایت از فناوران و صاحبان ایده مرتبط با علوم کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست، برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی مشترک، اجرای تحقیقات کاربردی، همکاری در راه اندازی فن بازار منطقه‌ای همکاری بمنظور راه اندازی مرکز شتاب دهی نوآوری مشترک، همکاری برای برگزاری همایش‌ها و نشست‌های علمی و تخصصی، انجام مطالعات و پژوهش‌های کاربردی و اجرای پروژه‌های تحقیقاتی مشترک از اهم موضوعات مورد تفاهم و توافق بوده است. مرکز نوآوری وستا با هدف تبدیل ایده‌های خلاق به کسب و کارهای دانش بنیان و استارتاپ ها در حوزه کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست از سال ۱۳۹۸ در مرکز آموزشی امام خمینی (ره) در محمد شهر استان البرز فعالیت خود را آغاز نموده است و در حال حاضر میزبان ۲۵ شرکت نوآور و دانش بنیان است.

‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.