بازدید رئیس و معاون عمرانی امور آموزش عالی سازمان برنامه و بودجه کشور از پردیس

۲۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۶ کد : ۱۴۴۴۲ اخبار
تعداد بازدید:۳۴۷
دکترحسن میرزا بزرگ رئیس امور آموزش عالی سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه مهندس شفیعی معاون عمرانی آن سازمان با دعوت پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، روز سه شنبه ۲۳ دی ماه ۱۳۹۹ با دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس، معاون اداری و مالی و رئیس اداره برنامه ریزی و بودجه پردیس دیدار و گفتگو کردند...

دکترحسن میرزا بزرگ رئیس امور آموزش عالی سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه مهندس شفیعی معاون عمرانی آن سازمان با دعوت پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، روز سه شنبه ۲۳ دی ماه ۱۳۹۹ با دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس، معاون اداری و مالی و رئیس اداره برنامه ریزی و بودجه پردیس دیدار و گفتگو کردند. دراین نشست، گزارش کاملی از وضعیت کلی اعتبارات عمومی پردیس و مشکلات ناشی از کسری بودجه در سال ۱۳۹۹ توسط دکتر علیرضا طلایی حسنلویی رئیس اداره برنامه ریزی و بودجه پردیس و همچنین گزارش‌هایی از دو پروژه عمرانی پردیس توسط معاون اداری و مالی، مدیر پشتیبانی و مسئول دفتر طرح‌های عمرانی پردیس ارائه شد. در این جلسه، لزوم همکاری‌های بیشتر، ارائه و تبادل اطلاعات فنی-اعتباری پروژه‌ها، و نیز نیاز به افزایش تخصیص اعتبارات به این مجموعه آموزشی و پژوهشی تاکید شد. همچنین رئیس و معاون عمرانی امور آموزش عالی سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه های فنی و عمرانی در حال ساخت و تکمیل شده از جمله کارگاه لبنیات، گلخانه آموزشی و تحقیقاتی ۲۰۰۰ متری، ساختمان جدید در حال احداث گروه علوم دامی، موزه جانور شناسی، ساختمان گروه صنایع چوب و کاغذ و کانال نهر مردآباد برای رانش زمین مجاور گلخانه شیلات بازدید کردند. در این بازدید در رابطه با روند اجرای طرح‌های عمرانی مصوب پردیس از جمله ساختمان جدید گروه علوم دامی و ساختمان جدید مشترک برای گروه‌های صنایع چوب و کاغذ و احیا مناظق خشک و کوهستانی گفتگو شد.

‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌


 


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.