تجدید میثاق جامعه دانشگاهی پردیس همزمان با آغاز دهه فجر

۱۳ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۱ کد : ۱۴۷۱۷ اخبار
تعداد بازدید:۲۲۶
همزمان با ۱۲ بهمن ماه، سالروز آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، مراسم غبار روبی و تجدید میثاق جامعه دانشگاهی پردیس با شهدا و آرمان‌های انقلاب اسلامی روز یکشنبه بعد از نماز ظهر و عصر در جوار حرم شهدای گمنام پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزارشد...

همزمان با ۱۲ بهمن ماه، سالروز آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، مراسم غبار روبی و تجدید میثاق جامعه دانشگاهی پردیس با شهدا و آرمان‌های انقلاب اسلامی روز یکشنبه بعد از نماز ظهر و عصر در جوار حرم شهدای گمنام پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزارشد. در این مراسم دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس با اشاره به ایام الله دهه فجر و روزهای پرشور سال ۵۷، نقش امام راحل، حرکت مردمی و عنایت پروردگار متعال در پیروزی انقلاب اسلامی را تاکید کرده و افزودند: ایدئولوژی انقلاب اسلامی از نظر فرهنگی اصیل، از نظر همراهان بسیار فراگیر و دربرگیرنده اکثر قریب به اتفاق مردم بود و همدلی و همیاری مردم و رهبری رهبر فرزانه انقلاب باعث به ثمر رسیدن این نهضت شد و امروز وظیفه ما، برنامه ریزی و اقدامات عملی برای حفظ ارزشها و آرمانهای انقلاب شکوهمند اسلامی است. در پایان این مراسم، جامعه دانشگاهی پردیس با نثار فاتحه و اهدا گل از رشادت‌های ارزشمند شهدا تجلیل کردند.

‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

 


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.