استاد پردیس کشاورزی و منابع طبیعی به‌عنوان عضو هیأت علمی نمونه کشوری معرفی شد

۱۸ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۵ کد : ۱۴۷۸۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۷
دکتر سید محمدعلی ابراهیم‌زاده موسوی، استاد گروه صنایع غذایی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران به‌عنوان عضو هیأت علمی نمونه کشوری معرفی شد. . .

در بیست و هشتمین آئین نکوداشت اعضای هیأت علمی نمونه کشوری که (چهاردهم بهمن‌ماه) با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، برخی از معاونان و مدیران وزارتخانه و رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی به‌صورت حضوری و برخط برگزار شد، دکتر سید محمدعلی ابراهیم‌زاده موسوی، استاد پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران به‌عنوان عضو هیأت علمی نمونه کشوری معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.

در بیست و هشتمین آئین نکوداشت اعضای هیأت علمی نمونه کشوری، ۵۹ استاد از ۲۴ دانشگاه و مؤسسه پژوهشی کشور انتخاب شدند و از این تعداد شانزده نفر بر اساس شاخه‌های مختلف تخصصی به‌عنوان عضو هیأت علمی نمونه کشوری مورد تقدیر قرار گرفتند. از ادوار گذشته تاکنون، ۴۰۷ عضو هیأت علمی از ۴۷ دانشگاه و مؤسسه پژوهشی کشور به‌عنوان استادان نمونه کشوری معرفی شده‌اند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.