امضاء تفاهم نامه همکاری پردیس با کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۳ کد : ۱۵۲۵۰ اخبار
تعداد بازدید:۶۱۴
با حضور دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، تفاهم نامه همکاری بین کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی و پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران امضاء شد. . .

با حضور دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، تفاهم نامه همکاری بین کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی و پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران امضاء شد.
در این نشست که دوازدهم اسفندماه 99 برگزارشد دکترسیدحسین گلدانساز رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران گفت: آغاز و امضاء این تفاهم نامه حسن سلیقه کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی بوده است تا از ظرفیت علمی دانشگاه‌ها استفاده کند. رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، افزود: مسئولیت و محوریت تفاهم‌نامه بین پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و کمیسیون کشاورزی مجلس با پردیس است و تلاش می‌کنیم تا از سایر اساتید دانشگاه‌ها نیز استفاده کنیم.
سید جواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی هم در این نشست گفت: از ابتدای فعالیت کمیسیون در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی تشکیل کمیته تخصصی آموزش، تحقیقات و فناوری مدنظر قرار گرفت تا بتوانیم از ظرفیت تمامی مجموعه‌های کشور در راستای تحقیقات و پژوهش استفاده کنیم.
نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه چهار عضو هیات علمی در کمیسیون کشاورزی حضور دارند، ادامه داد: با امضاء تفاهم نامه بین کمیسیون کشاورزی و پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران می‌توانیم از این مجموعه به عنوان نزدیک‌ترین و عمیق‌ترین دانشکده استفاده کنیم.
سید جواد ساداتی نژاد با تاکید بر اینکه با امضاء تفاهم‌نامه مذکور میزهای تخصصی تشکیل و نظرات خود را به کمیسیون کشاورزی ارائه می‌کنند، عنوان کرد: با مسئولین کنگره روسای دانشکده‌های کشاورزی کشور نشست‌هایی داشته‌ایم تا در حوزه‌های کلان مانند امنیت غذایی و تحول کشاورزی قوانین لازم تدوین شود.

 


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.