مراسم بزرگداشت شهدای حملات تروریستی در افغانستان و فلسطین و اعلام انزجار و محکومیت حملات وحشیانه توسط دانشگاهیان پردیس

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۷:۵۹ کد : ۱۶۵۸۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۳
مراسم بزرگداشت شهدای حمله تروریستی مدرسه سید الشهداء شهرکابل و اعلام انزجار و محکومیت دانشگاهیان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی از حملات تروریستی. . .

مراسم بزرگداشت شهدای حمله تروریستی مدرسه سید الشهداء شهرکابل و اعلام انزجار و محکومیت دانشگاهیان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی از حملات تروریستی و یورش وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی به مردم مظلوم فلسطین، ظهر روز دوشنبه 27 اردیبهشت 1400 با شرکت پرشور اساتید، کارکنان و دانشجویان پردیس برگزارشد. در این مراسم که با حضور دکتر سید حسین گلدانساز رئیس و اعضای هیات رئیسه پردیس برگزارشد شرکت کنندگان ضمن تجدید میثاق با شهیدان گمنام پردیس،  با سر دادن شعارهای ضد رژیم صهیونیستی و ضد آمریکایی و استکبار ستیزی، ضمن اعلام همدردی و همبستگی، انزجار خود را از حملات تروریستی در افغانستان و حملات نظامی رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم فلسطین، زنان و کودکان مظلوم و بی گناه نشان دادند و این حملات را محکوم کردند. گفتنی است در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از تصاویر مظلومیت کودکان افغانستان در حمله تروریستی اخیر و همچنین تصاویری از کشتار مردم بی دفاع فلسطین توسط رژیم غاصب اسراییل به نمایش گذاشته شده بود. 

 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.