مرمت و بازسازی سنگ مزار مطهر شهدای گمنام پردیس

۱۶ مرداد ۱۴۰۰ | ۲۳:۲۵ کد : ۱۹۲۴۵ اخبار
تعداد بازدید:۲۲۷
به استحضار نیروهای مؤمن، انقلابی و دوست داران نظام اسلامی ایران می‌رساند محل تدفین پیکر پاک دو شهید گمنام در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران (کرج)، از سال ۱۳۹۳ توسط افراد متعهد، متخصص و دلسوز تهیه و اجرا گردید. . . .

 «بسم رب الشهداء و الصدیقین» 
 

مقام معظم رهبری: امروز فضیلت زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست

به استحضار نیروهای مؤمن، انقلابی و دوست داران نظام اسلامی ایران می‌رساند محل تدفین پیکر پاک دو شهید گمنام در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران (کرج)، از سال ۱۳۹۳ توسط افراد متعهد، متخصص و دلسوز تهیه و اجرا گردید. در حال حاضر، بخش‌هایی از محوطه این گلزار، از جمله سنگ قبر شهدای گرامی، نیاز به مرمت و بازسازی داشته است. اتفاق نظر همه نیروهای مومن و انقلابی پردیس، بر تهیه سنگ مناسب برای قبور این دو عزیز، بوده و هست. لذا ضمن ارج نهادن به فرهنگ ایثار و شهادت، مجدداً با نظر کارشناسان فنی، و با هماهنگی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در پردیس، از تاریخ ۰۵/۱۰ لغایت ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ ‬ با کیفیت لازم، اجرایی و افتتاح گردید. مشتاقان می‌توانند از نزدیک شاهد این تغییرات باشند.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.