همزمان با هفته دولت، از کارکنان ایثارگر، جانباز و آزاده پردیس تجلیل شد

۱۳ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۹:۴۲ کد : ۲۰۱۹۳ اخبار
تعداد بازدید:۳۹۸
همزمان با هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، با حضور مدیران پردیس، از تعدادی از همکاران شاهد و ایثارگر پردیس تجلیل شد. . .

همزمان با هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، با حضور مدیران پردیس، از تعدادی از همکاران شاهد و ایثارگر پردیس تجلیل شد. در جلسه ای که با رعایت پروتکل های بهداشتی در دانشکده منابع طبیعی برگزار شد، با حضور دکتر سید ولی حسینی رئیس دانشکده منابع طبیعی از آزاده سرافراز آقای رامین بختیاری خواه کارشناس دانشکده منابع طبیعی قدردانی شد. همچنین با حضور دکتر ابوالفضل زالی نماینده رئیس دانشکده علوم و مهندسی کشاورزی، از خدمات ارزنده آزاده سرافراز دکتر حسین مقدم عضو هیات علمی گروه زراعت و اصلاح نباتات تجلیل شد. در جلسه دیگری با حضور مهندس مجتبی میراب زاده معاون اداری و مالی پردیس، تعداد سه نفر از کارکنان امور اداری و رفاهی پردیس، آقایان حمید بوستانی، ابوالفضل آقابابائی و فیاض غنیمتی از جانبازان و ایثارگران پر افتخار پردیس کشاورزی و منابع طبیعی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند. در این دیدارها، پیام تبریک و مراتب قدردانی دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی به آزادگان، جانبازان و ایثارگران پردیس تقدیم شد. در این دیدارها که در هفته دولت سال 1400 برگزار شد مهندس حمیدرضا حدادی رئیس اداره خدمات دانشجویی، مهندس اکبر فضل الهی رئیس اداره فرهنگی و ورزشی، آقای سید علیمحمد سید میرزائی مسئول روابط عمومی و آقای احمد مقیم بیگی کارشناس مسئول امور شاهد و ایثارگر پردیس جهت قدردانی و تجلیل از خدمات ایثارگران پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران حضور داشتند.

 


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.