دکترعلی سلاجقه به سمت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست منصوب شد

۱۱ مهر ۱۴۰۰ | ۱۶:۲۱ کد : ۲۱۶۸۲ اخبار
تعداد بازدید:۳۷۳
رئیس جمهور با صدور حکمی دکتر علی سلاجقه عضو هیات علمی دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی را به سمت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست منصوب کرد. . .

رئیس جمهور با صدور حکمی دکتر علی سلاجقه عضو هیات علمی دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی را به سمت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست منصوب کرد.

متن حکم آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر علی سلاجقه

به استناد اصل یکصد و بیست و چهارم قانون اساسی و با توجه به مراتب شایستگی، تجارب ارزنده مدیریتی و سوابق اجرایی، به موجب این حکم جناب‌عالی را به سمت «معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست» منصوب می‌نمایم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به «عدالت‌محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم‌داری»، «پاکدستی و فسادستیزی»، «قانون‌مداری»، «مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی» و تعامل با هیأت محترم وزیران در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات کشور مجدانه بکوشید.

تفصیل مأموریت‌ها و انتظارات از آن معاونت به پیوست این حکم ابلاغ می‌شود.

توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

 


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.