آیین ورودی نودانشجویان ۱۴۰۰ دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد

۲۴ مهر ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۷ کد : ۲۲۳۲۲ اخبار
تعداد بازدید:۶۷۹
آیین ورودی نودانشجویان ۱۴۰۰ دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، روز سه شنبه ۲۰ مهرماه ۱۴۰۰ با به صدا در آمدن نمادین زنگ آغاز سال تحصیلی جدید توسط ریاست دانشکدگان برگزار شد . . .

آیین ورودی نودانشجویان ۱۴۰۰ دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، روز سه شنبه ۲۰ مهرماه ۱۴۰۰ در تالار حضرت امام خمینی(ره) با حضور  دکتر سید حسین گلدانساز رییس دانشکدگان، اعضای هیات رییسه و روسای دانشکده‌های علوم و مهندسی کشاورزی (دکتر بی‌همتا)، اقتصاد و توسعه کشاورزی (دکتر اسدی)، منابع طبیعی (دکتر حسینی)، مهندسی و فناوری کشاورزی (دکتر لیاقت)، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری (حجت الاسلام هدایتی)، مهندس حمیدرضا حدادی رئیس اداره خدمات دانشجویی، آقای سیدمیرزایی مسئول روابط عمومی، مهندس اکبر فضل الهی رئیس اداره فرهنگی و ورزشی و مدیران گروه های آموزشی و تعدادی از اساتید و کارکنان و مسئولان تشکل‌های بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی دانشجویان و دبیر دبیران انجمن های علمی دانشجویی و با حضور محدود نودانشجویان و خانواده های ایشان و با همیاری کانون های فرهنگی و هنری و تعدادی از دانشجویان شاغل به تحصیل، با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. همچنین این برنامه بصورت زنده از صفحه اینستاگرام معاونت دانشجویی و فرهنگی پردیس جهت مشاهده دانشجویان غیر بومی به‌صورت زنده پخش شد.
 این مراسم با به صدا در آمدن نمادین زنگ آغاز سال تحصیلی جدید توسط ریاست دانشکدگان آغاز شد، سپس با سخنرانی هیات رییسه، روسای دانشکده‌ها، رئیس اداره خدمات دانشجویی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و مسئولین تشکل‌ها برای نودانشجویان و خانواده آن ها ادامه یافت. سید حسین گلدانساز رئیس دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی، آغاز این مراسم در سخنانی گفتند: دو تا از نیازهایی که در جوامع بشری از نیازهای  اصلی محسوب می‌شود غذا و هوای پاک است که این موضوع در رشته های کشاورزی و منابع طبیعی تحقق می یابد. ایشان سال اول تحصیلی را پیچ مهم زندگی دانشجویی شمردند و گفتند: شما ظرفیت های بالایی دارید قدر خود و ظرفیت هایتان را بدانید و با تلاش و توکل به خدای بزرگ از پیچ های مهم زندگی تان با موفقیت و سربلندی و سلامت عبور کنید، شما در مسیر درستی قرار گرفته اید و قطعا در کشور و دنیا خواهید درخشید.
 در این مراسم، معرفی دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی، اهمیت رشته های آموزشی و مقاطع تحصیلی، امکانات پژوهشی، رفاهی و آموزشی و آینده شغلی دانشجویان تشریح شد. برنامه ریزی و برگزاری کارگاه آموزشی روانشناسی برای والدین نودانشجویان توسط اداره فرهنگی و همچنین اهدای جوایزِ دکتر پریچهر احمدیان و زنده یاد دکتر محمدجواد مراداسحاقی به دانشجویان برگزیده گروه های زراعت و اصلاح نباتات و گیاهپزشکی از بخش‌های دیگر این مراسم بود. در ادامه مراسم، نحوه همکاری، جذب و فعالیت نو دانشجویان در تشکل های دانشجویی بسیج، انجمن اسلامی و انجمن های علمی و کانون های فرهنگی و هنری تشریح شد.
پنل پرسش و پاسخ نودانشجویان با مسئولان مربوطه در خصوص مسایل آموزشی، دانشجویی و رفاهی پایان بخش این مراسم بود. نودانشجویان و والدین آنان پس از اتمام مراسم از گروه ها و فضاهای آموزشی و محوطه دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی بازدید کردند.
 

لینک ویدیوی کامل این مراسم از طریق کانال آپارات معاونت دانشجویی و فرهنگی به آدرس زیر قابل مشاهده و دانلود میباشد.
https://aparat.com/utcanstudent
 

 


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.