برگزاری اردوی فرهنگی دانشجویان دختر بمناسبت هفته قرآن و عترت دانشگاه

۳۰ آبان ۱۴۰۰ | ۰۸:۲۱ کد : ۲۳۷۴۲ اخبار
تعداد بازدید:۶۹
معاونت دانشجویی و فرهنگی بمناسبت گرامیداشت هفته قرآن و عترت دانشگاه، اردوی یکروزه قرآنی و سیاحتی با شرکت دانشجویان دختر دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی را به مقصد شهر قزوین برگزار نمود. . .

معاونت دانشجویی و فرهنگی بمناسبت گرامیداشت هفته قرآن و عترت دانشگاه، اردوی یکروزه قرآنی و سیاحتی با شرکت دانشجویان دختر دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی را به مقصد شهر قزوین برگزار نمود. در این اردوی یکروزه که در روز پنجشنبه 27 آبانماه 1400 برگزار شد دانشجویان از اماکن تاریخی و مذهبی شهر قزوین بازدید کردند. بازدید از دولتخانه صفوی، عمارت کلاه فرنگی یا همان کاخ چهلستون، بازار سنتی سعد السلطنه قزوین، مسجدالنبی، زیارت امامزاده شاهزاده حسین و حضور در گلزارشهدا و ادای احترام به شهید والامقام سرلشکر خلبان عباس بابایی از برنامه های این اردوی فرهنگی بود، همچنین در این اردو، مسابقه عکاسی با همکاری کانون فیلم و عکس  برگزار شد و ویژه نامه ای تحت عنوان قزوین، جلوه دل نواز اسلامی ایرانی که حاوی آیات  قرآنی و احادیثی از آئمه مطهر (ع) در باب گردشگری و سفر بود در اختیار دانشجویان قرار گرفت و پس از مطالعه ویژه نامه، دانشجویان به سوالات طرح شده پاسخ دادند و به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

 


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.