نشست هم اندیشی دبیران و اعضای شورای مرکزی انجمن های علمی دانشجویی دانشکدگان برگزار شد

۰۸ دی ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۲ کد : ۲۴۷۴۸ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۴
نشست هم اندیشی دبیران سابق و فعلی انجمن های علمی دانشجویی و اعضای شورای مرکزی در روز دوشنبه ششم دیماه با حضور دکتر مصطفی اویسی معاون دانشجویی و فرهنگی، دکتر محمدعلی نعمت الهی رئیس پارک علم و فناوری و مهندس اکبر فضل الهی رئیس اداره امور فرهنگی در تالار شهدای پردیس برگزار شد.. . .

نشست هم اندیشی دبیران سابق و فعلی انجمن های علمی دانشجویی و اعضای شورای مرکزی در روز دوشنبه ششم دیماه با حضور دکتر مصطفی اویسی معاون دانشجویی و فرهنگی، دکتر محمدعلی نعمت الهی رئیس پارک علم و فناوری و مهندس اکبر فضل الهی رئیس اداره امور فرهنگی در تالار شهدای پردیس برگزار شد.
در این نشست دکتر مصطفی اویسی ضمن تاکید بر کار تیمی و گروهی افزودند: انجمن های علمی دانشجویی بازوان توانمند علمی دانشگاه هستند و در مسیر اعتلای علمی دانشگاه نقش ویژه ای دارند و با توجه به موفقیت های سال گذشته انجمن های علمی در سطح دانشگاه تهران، برای نقش آفرینی و درخشش مجدد انجمن ها ابراز امیدواری کردند.
در ادامه دکتر نعمت الهی رئیس پارک علم و فناوری هم به نقش مهم انجمن های علمی دانشجویی در ایجاد استارت آپ ها و و ارائه ایده های خلاق و نو آور اشاره کردند و خواستار همکاری های بیشتر انجمن های علمی دانشجویی با پارک علم و فناوری شدند.
در این جلسه، دکتر غفرانی نماینده شرکت شتاب دهنده گلرنگ در خصوص فرایند ایده تا تجاری سازی مطالبی را بیان کردند و نقش انجمن‌های علمی دانشجویی در استارت آپ ها را بسیار حائز اهمیت خواندند. در ادامه این جلسه اعضای فعلی و سابق شورای مرکزی انجمن های علمی دانشجویی در خصوص موضوعات مختلف انتقال تجربه و تبادل نظر کردند.
 همچنین طی جلسه دبیران انجمنها با حضور رییس اداره فرهنگی جهت انتخاب دبیر دبیران رای گیری شد و آقای اشکان غلامی به عنوان دبیر دبیران انجمن های علمی دانشجویی  دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی برای سال 1400 انتخاب شدند.نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.