سخنرانی علمی معاون بین الملل دانشگاه فنی جنگل سن پترزبورگ روسیه در دانشکدگان

۲۶ مهر ۱۴۰۱ | ۰۹:۵۶ کد : ۳۰۹۸۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۳۰
 سخنرانی علمی معاون بین الملل دانشگاه فنی جنگل سن پترزبورگ روسیه آقای (Dr. Alexander Dobrovolskiy) در دانشکده منابع طبیعی دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد . . .

 سخنرانی علمی معاون بین الملل دانشگاه فنی جنگل سن پترزبورگ روسیه آقای (Dr. Alexander Dobrovolskiy) در دانشکده منابع طبیعی دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد. این نشست به همت معاونت پژوهشی و فناوری دانشکده منابع طبیعی و با همکاری گروه آموزشی علوم و صنایع چوب و کاغذ و جنگلداری و اقتصاد جنگل در روز دوشنبه مورخ ۲۵ مهرماه ۱۴۰۱ در محل دانشکده منابع طبیعی برگزار شد. سخنران مدعو با هدف توسعه همکاری‌ها ی مشترک بین دانشگاه تهران و دانشگاه فنی جنگل سن پترزبورگ سخنرانی خود را در دو محور شناسایی روش‌های توسعه همکاری‌های مشترک بین المللی و همچنین ارزیابی سیاست‌های اجرایی مدیریت جنگل در کشور روسیه ارائه داد. در این نشست که با حضور اساتید و دانشجویان دانشکده منابع طبیعی برگزار شد، روش‌های توسعه همکاری‌های بین الملل و مشترک تحقیقاتی بین دو دانشگاه و نیز تبادل دانشجو و اساتید به صورت کوتاه مدت و بلند مدت و امکان تبادل اطلاعات علمی در قالب چاپ مقالات و برگزاری همایش‌ها و نشست‌های مشترک مورد بررسی قرار گرفت. ارزیابی سیاستهای مدیرت جنگل در دو کشور از دیگر مباحث مطرح شده در حاشیه این سخنرانی بود.
 بازدید از مراکز پژوهشی دانشکدگان و جنگل خیرودکنار به عنوان الگوی موفق مدیریت علمی جنگل در ایران از دیگر برنامه های آقای Dr. Alexander Dobrovolskiy خواهد بود.

 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.