بازدید رییس و هیات رییسه دانشگاه از ایستگاه های باغبانی، علوم دامی و مزرعه پردیس

۲۴ تیر ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۱ کد : ۸۸۰۴ اخبار
تعداد بازدید:۶۸۲
دکتر محمود نیلی احمد آبادی رییس دانشگاه تهران به همراه معاونین خود از ایستگاه‌های باغبانی و علوم دامی و مزرعه آموزشی و پژوهشی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی بازدید کردند.. .

دکتر محمود نیلی احمد آبادی رئیس دانشگاه تهران به همراه معاونین خود از ایستگاه‌های باغبانی و علوم دامی و مزرعه آموزشی و پژوهشی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی بازدید کردند. در این بازدید که روز دوشنبه بیست و چهارم تیرماه ۹۸ انجام شد دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس به همراه معاونین و رؤسای دانشکده‌های پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، رئیس و هیأت رئیسه دانشگاه را همراهی کردند. در ابتدای این بازدید دکتر محمود نیلی احمد آبادی رئیس دانشگاه تهران با حضور در مزرعه آموزشی و پژوهشی گروه زراعت و اصلاح نباتات پردیس از نزدیک در جریان فعالیت های آموزشی و پژوهشی این مرکز قرار گرفتند. حضور و بازدید از ایستگاه علوم دامی مقصد دوم رئیس و هیأت رئیسه دانشگاه تهران بود. در ادامه این بازدید دکتر محمود نیلی احمد آبادی و هیأت همراه با حضور در ایستگاه علوم باغبانی از طرح‌های در حال اجرا و فعالیت‌های پژوهشی باغ سیب و قطعات صیفی جات بازدید کردند. طرح‌های تحقیقاتی و پژوهشی پیوند هندوانه و خیار به پایه کدو (دکتر صالحی و همکاران) انتخاب ارقام برتر گردو و پیوند ارقام برتر به پایه‌های بذری با تکنیک ریز پیوندی (دکتر فتاحی مقدم و همکاران)، طرح ثبت شده ملی هشت رقم انگور برتر اصلاح شده کم دانه و بی دانه (دکتر عبادی و همکاران)، و همچنین طرح پرورش ارقام مختلف سیب به صورت داربستی با روش‌های تربیتی مدرن روی پایه‌های رویشی پا کوتاه کننده (باغ‌های متراکم) از دیگر برنامه‌های این بازدید بودند. در حاشیه این بازدید، جلسه هیأت رئیسه دانشگاه تهران هم در ایستگاه تحقیقاتی علوم باغبانی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزارشد. پذیرایی با محصولات مزرعه علوم باغبانی و صرف نهار و گفتگوی مستقیم دانشجویان با رئیس دانشگاه تهران برنامه انتهایی این بازدید بود.

‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

 


( ۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.